Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Systemy oświetleniowe Łódź, łódzkie. Feniks illumination Sp. z o.o. - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Praska 5/7
93-181 Łódź - Górna
województwo: łódzkie
powiat: Łódź
NIP: 7292625270
rok założenia: 2007
telefony:
kom. 795 403 824
kom. 795 570 044
opis działalności:
Firma Feniks illumination, przedstawiciel producenta systemów oświetleniowych firmy Belight, ma przyjemność zaprosić Państwa do grona naszych partnerów handlowych.

W swojej ofercie profesjonalnego sprzętu oświetleniowego posiadamy następujące oświetlenia:
- parkingowe
- architektoniczne zewnętrzne i wewnętrzne
- przemysłowe, magazynowe
- ekspozycyjne
- handlowe
- wnętrz użyteczności publicznej do biur, hoteli...
- awaryjne
- źródła światła
- grzejniki konwektorowe
- kable, przewody

Nasze produkty spełniają nie tylko rolę oświetlenia, ale są także integralną częścią wystroju wnętrz. W zakres naszej oferty handlowej wchodzą również przewody i kable wiodących producentów polskich i europejskich które oferujemy w pełnej gamie typów i przekroi. Zadbaliśmy o to, aby sprzedawane przez nas produkty spełniały wszystkie wymogi norm europejskich i posiadały wymagane atesty i certyfikaty.

Oferujemy Państwu produkty sprawdzone i chętnie nabywane przez inwestorów. W wyrobach przez nas sprzedawanych połączono wysoką jakość wykonania zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi, bezpieczeństwo użytkowania, estetykę i konkurencyjną cenę. Klientom współpracującym z naszą firmą oferujemy korzystne rabaty od cen katalogowych. Ponadto dla Państwa wygody jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrywać wasze inwestycje we wszystkie produkty elektrotechniczne w atrakcyjnej cenie.

Nasi dotychczasowi odbiorcy cenią nas za stabilne zasady współpracy, elastyczność, fachowość i terminowość co składa się na obustronny komfort współpracy. Dla Klientów kupujących nasze produkty mamy do zaoferowania doradztwo techniczne oraz bezpłatny projekt rozmieszczenia opraw oświetleniowych a także projekt prawidłowego rozkładu natężenia oświetlenia. Na sprzedawane przez nas produkty udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno