adres:
ul. Jagiellońska 18
33-300 Nowy Sącz
adres korespondencyjny:
ul. Chopina 10
33-300 Nowy Sącz
województwo: małopolskie
powiat: Nowy Sącz
NIP: 7340010573
rok założenia: 1907
telefony:
tel. (18) 440 74 51
tel. (18) 440 74 50
tel. (18) 443 83 07
tel. (18) 443 76 68
Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej - zdjęcie-55866Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej - zdjęcie-55867Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej - zdjęcie-55868Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej - zdjęcie-55869Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej - zdjęcie-55870Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej - zdjęcie-55871
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmydrugi adres e-mail do firmy
opis działalności:
SPÓŁDZIELNIA OGRODNICZA ZIEMI SĄDECKIEJ

Spółdzielnia Ogrodnicza „Ziemi Sądeckiej" w Nowym Sączu istnieje już ponad 100 lat. Zrzeszamy 178 członków i zatrudniamy blisko 150 pracowników. Spółdzielnia zarządzana jest przez 2-osobowy Zarząd i nadzorowana przez 21-osobową Radę Nadzorczą. Jesteśmy Spółdzielnią nowoczesną, profesjonalną, prężną, dynamiczną i  jedną z nielicznych, która zajmuje się problemami sadownictwa i warzywnictwa.

Aktywnie uczestniczymy w rozwoju produkcji i owoców i warzyw poprzez współudział w organizacji seminariów, szkoleń, konferencji dla producentów w naszym regionie. Bierzemy także udział w programach dotyczących a także w wielu imprezach promujących sadownictwo i warzywnictwo. Każdego roku SOZS bierze udział w różnorakich imprezach promujących owoce i warzywa m.in. w szkołach (głównie festyny) oraz innych imprezach i targach (m.in. „AGROPROMOCJA” w Nawojowej, „Święto Kwitnącej Jabłoni” i „Owocobranie” w Łącku, „Kwitnięcie Sadów” w Łososinie, „Targi Sadownicze” w Brzeznej i Nowym Sączu).

Spółdzielnia począwszy od 2009 roku bierze czynnie udział w programie „Owoce i warzywa w szkole”. Program ten ma na celu wyrobienie zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci - w czym swój udział posiada także SOZS. Dostarczamy porcje owocowo warzywne dla dzieci w klasach 0-III do szkół podstawowych. Co roku dostarczamy blisko 350 tys. porcji do blisko 70 szkół. Porcje są pakowane w specjalne woreczki z logo Spółdzielni, co jest dodatkową promocją Firmy. Wpływa to pozytywnie na budowanie dobrej opinii wśród potencjalnych klientów oraz wyrobienie mocnej marki Firmy na rynku lokalnym. W nowym roku szkolnym 2017/2018 Program został rozszerzony, nieco zmodyfikowany pod nazwą „Program dla szkół” obecnie obejmuje klasy 0-VI.
 
Zajmujemy się skupem i sprzedażą owoców i warzyw w ponad 50 asortymentach. Oferujemy również owoce miękkie m.in. śliwy, truskawki, agrest, porzeczkę czarną i kolorową, aronię.
 
W okresie naszej działalności zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów. Szczycimy się wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

Dysponujemy siecią 30 placówek detalicznych na terenie Nowego Sącza, Starego Sącza, Krynicy oraz pobliskich gmin, siecią punktów skupu owoców i warzyw na terenie powiatu nowosądeckiego, magazynami hurtowymi w Nowym Sączu i Starym Sączu, bazą chłodniczą do przygotowania owoców miękkich na eksport oraz do przechowywania jabłek i warzyw przez okres zimowy, hurtownią środków ochrony roślin oraz 8 sklepami nasienno-zaopatrzeniowymi. Oferujemy w ciągłej sprzedaży jabłka konsumpcyjne na rynek krajowy i na eksport.
 
W roku 2015 oddano do użytku nowoczesną chłodnię (przechowalnię) owoców w Łącku. Dlatego jesteśmy w stanie zapewnić świeże jabłka w kilkunastu odmianach przez cały rok, również na export pakowane wg życzeń Klienta.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno