adres:
ul. Wałowa 9
47-220 Kędzierzyn-Koźle
województwo: opolskie
powiat: kędzierzyńsko-kozielski
NIP: 7491925388
telefony:
kom. 793 444 793
FALO-TANK Sebastian Bierdzio - zdjęcie-55483FALO-TANK Sebastian Bierdzio - zdjęcie-55485FALO-TANK Sebastian Bierdzio - zdjęcie-55487
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Szanowni Państwo,

Prowadzimy hurtową sprzedaż paliw PKN ORLEN w najwyższej jakości z dowozem do Klienta Autocysternami najnowszej generacji. Proponujemy korzystne ceny paliw, punktualne dostawy, profesjonalną obsługę.  Działamy na terenie województwa opolskiego i śląskiego.

Dlaczego stawiamy na rodzimego producenta jakim jest PKN ORLEN?

Każdy klient kupujący paliwa ORLENU zyskuje gwarancję, że zaopatruje się w produkt najwyższej jakości.

Wysiłek inwestycyjny Koncernu Orlen sprawia, że benzyny bezołowiowe oraz oleje napędowe odpowiadają w pełni wymaganiom europejskim, a w odniesieniu do niektórych parametrów nawet je przewyższają. Składy chemiczne benzyn, olejów napędowych dobierane są na podstawie najnowszych światowych badań. Ponadto ORLEN – jako pierwszy producent w Polsce – zaczął zabezpieczać swoje produkty przed skażeniem mikrobiologicznym. Najnowocześniejsze technologie produkcji oparte o licencje światowych liderów gwarantują jakość paliw oraz innych produktów ORLENU.

Szczegółowy system badań i kontroli na każdym etapie, począwszy od produkcji, poprzez dystrybucję, magazynowanie i sprzedaż służy jednemu celowi – zapewnieniu Klientom produktów o stałej najwyższej jakości.

Naszą firmę charakteryzuje:
  • najwyższa jakość
  • najniższe ceny
  • paliwa wyłącznie PKN ORLEN
  • certyfikat badań
  • transport gratis

Dlaczego My?

Czy zdarzyło Ci się zamówić w jakieś innej firmie złą jakość paliwa przez co Twój samochód czy maszyny traciły na mocy, spalały więcej paliwa, czy też była konieczność wymiany filtrów paliwa? Tych problemów z FALO-TANK mieć nie będziesz STAWIAMY NA JAKOŚĆ !!! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Odwiedź naszą stronę internetową: www.falo-tank.pl
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno