adres:
ul. Łódzka 342
25-655 Kielce
województwo: świętokrzyskie
powiat: Kielce
NIP: 6571013430
telefony:
tel. (41) 345 67 89
tel. (41) 345 67 90
fax (41) 345 68 24
kom. 512 391 988
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma "Linea Bottonex" z siedzibą w Kielcach jest renomowanym producentem i importerem dodatków i akcesoriów krawieckich do odzieży. Wieloletnie doświadczenie (od roku 1995) nabyte w produkcji i imporcie pozwoliły nam osiągnąć wysoką jakość i różnorodność naszych produktów. Współpracujemy z najlepszymi zakładami produkcyjnymi z całego świata. Oferowane przez nas wyroby to dodatki krawieckie typu guziki, klamry, zapięcia, zatrzaski, nity, zamki, kursory itp. Wykonujemy również w różnych technikach etykiety odzieżowe, żakardy i plomby.

Produkty nasze skierowane są do producentów odzieży damskiej, męskiej, jeansowej, skórzanej jak i również do producentów bielizny i kostiumów kąpielowych. Do produkcji akcesoriów używane są wysokiej klasy materiały takie jak: poliester, polimetakrylan, mosiądz i znal w szerokim wykończeniu galwanicznym. Posiadamy w swojej ofercie również wyroby z materiałów naturalnych typu: kokos, drewno, korek, bambus, muszla, włókno bananowca, kryształ górski, róg bawoli...

Posiadamy bieżący dostęp do modnego wzornictwa oraz form, modeli i wykończeń galwanicznych. Firma nasza stawia przede wszystkim na wysoką jakość i terminowość wykonywanych zadań. Posiadamy własne studio graficzne, gdzie na zamówienie klienta wykonujemy projekty akcesoriów z logo firmy. Klienci, korzystający z naszych usług, bez obaw powierzają nam nawet najbardziej skomplikowane prace. Proponowane dodatki spełniają oczekiwania najbardziej wymagających.

Wśród naszych klientów znajdują się największe renomowane firmy w Polsce. Zaopatrujemy również małe i duże zakłady odzieżowe, znanych projektantów mody, stylistów oraz liczne sklepy pasmanteryjne.

OFERTA

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno