adres:
ul. Turystyczna 1
14-133 Stare Jabłonki
województwo: warmińsko-mazurskie
powiat: ostródzki
NIP: 7411197611
telefony:
kom. 607 107 716
Ośrodek Wypoczynkowy ELEMIS S.c. - zdjęcie-57403Ośrodek Wypoczynkowy ELEMIS S.c. - zdjęcie-57404Ośrodek Wypoczynkowy ELEMIS S.c. - zdjęcie-57405Ośrodek Wypoczynkowy ELEMIS S.c. - zdjęcie-57406Ośrodek Wypoczynkowy ELEMIS S.c. - zdjęcie-57407Ośrodek Wypoczynkowy ELEMIS S.c. - zdjęcie-57408
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

Znajdujemy się w miejscowości Stare Jabłonki, nieopodal tras Warszawa-Gdańsk oraz Olsztyn-Poznań. Nasz Ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem usytuowany jest w strefie ciszy, na zalesionej skarpie nad jeziorem Szeląg Mały.


Ośrodek Elemis położony jest w bardzo malowniczej, zielonej i cichej okolicy - w Starych Jabłonkach. Położenie na uboczu dostarcza idealnych warunków dla osób ceniących spokój i obcowanie z naturą. Wygodne domki letniskowe, liczne atrakcje i sąsiedztwo z jeziorem Mały Szeląg gwarantują doskonały wypoczynek na Mazurach.Aby umilić pobyt w ośrodku do użytku dzieci oddajemy rozbudowany plac zabaw (karuzele, huśtawki, drabinki, zjeżdżalnie), miejsce do gry w siatkówkę i piłkę nożną, badmintona, stoły pingpongowe.  Szczególnie gorąco zachęcamy do skorzystania z wypożyczalni sprzętu pływającego (kajaki, rowery wodne) oraz rowerów turystycznych – rekreacja na Mazurach to nasza największa atrakcja, nikt nie będzie się u nas nudził, gwarantujemy.Zapraszamy do zapoznania się z Naszą OFERTĄ:

  • domek TRIO
  • domek DMTC
  • domek BRDA piętrowy
  • domek parterowy trzypokojowy
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno