adres:
ul. Grunwaldzka 87
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
województwo: warmińsko-mazurskie
powiat: nowomiejski
NIP: 8771164376
rok założenia: 1990
telefony:
tel./fax (56) 474 80 85
tel. (56) 474 80 86
fax (56) 472 44 85
branże:
FertigDeska, Dąb EleganceFertigDeska Luxury Dąb ClassicFertigDeska Chevron Orzech Elegance ColorFertigDeska, Color Inspiration, Dąb RosolareFertigParkiet Dąb Color BiancoFertigDeska, Jatoba Elegance
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
JAWOR-PARKIET 
Producent Podłóg Drewnianych Jawor-Parkiet to połączenie wieloletniego doświadczenia z innowacyjnością i najnowszym wzornictwem. Produkty firmy dostępne są w sprzedaży na terenie całego kraju oraz od lat zdobią domy mieszkańców Europy Zachodniej. Dziś, stawiając na najnowszą technologię produkcji i etykę biznesu, firma ma ambicje stać się jednym z wiodących producentów podłóg warstwowych w Polsce.

NASZE PRODUKTY
W ofercie firmy Jawor-Parkiet znajduje się bardzo duży wybór podłóg z drewna krajowego i egzotycznego - parkietów i desek dwuwarstwowych, parkietów litych oraz mozaiki.

FertigParkiet - to gotowy, lakierowany lub olejowoskowany parkiet o dwuwarstwowej konstrukcji. Składa się ze szlachetnej warstwy wierzchniej o grubości 4 mm lub 6 mm, wykonanej z drewna dębu, jesionu lub egzotycznego.Warstwa spodnia, zwana stabilizującą, wykonana jest z drewna liściastego. Jej zastosowanie ułatwia montaż oraz zapewnia podłodze dużą odporność na odkształcenia. Parkiet zabezpieczany jest siedmioma warstwami lakieru lub trzema warstwami olejowosku. Na nasze produkty udzielamy 30-letniej gwarancji. FertigParkiet ze względu na swoją konstrukcję nadaje się do stosowania na ogrzewaniu podłogowym.

FertigDeska - to gotowa, dwuwarstwowa podłoga zbudowana na takiej samej konstrukcji, co FertigParkiet. Różnicę między tymi dwoma produktami stanowi wielkość pojedynczej deski. Stosunkowo duża powierzchnia poszczególnych elementów sprawia, że produkt ten doskonale nadaje się do przestronnych wnętrz, które dzięki niemu optycznie zyskują na wielkości. Również świetnie nadaje się do zastosowania na ogrzewaniu podłogowym.

FertigDeska Color Inspiration - to najnowsza kolekcja dębowych, gotowych podłóg dwuwarstwowych. Seria barw inspirowanych Italią, z których jedne nawiązują do zielonych winnic upalnej Kalabrii czy toskańskich gajów oliwnych, a inne niemal przenoszą nas na piaszczyste plaże Sardynii. W celu uwydatnienia rysunku drewna, deski zostały pokryte olejowoskiem z pigmentem oraz poddane procesowi szczotkowania. Nowoczesny design i dynamikę zawdzięczają fazowaniu, które optycznie podkreśla każdy element podłogi. Wyjątkową trwałość desek gwarantują trzy warstwy olejowosku.

FertigDeska Luxury - jest to niezwykle długa (220 cm), dwuwarstwowa deska. Ta wyjątkowo ekskluzywna podłoga urzeka niemal idealnie symetrycznym rysunkiem drewna oraz jednolitą barwą. Za sprawą dużej powierzchni pojedynczych desek doskonale eksponuje naturalne piękno szlachetnego dębu. Wyjątkową wytrzymałość oraz możliwość stosowania na ogrzewaniu podłogowym deska ta zawdzięcza warstwowej konstrukcji. Szczególnie dobrze prezentować się będzie w przestronnych, reprezentacyjnych wnętrzach.

FertigDeska i FertigParkiet Chevron - to gotowa podłoga, w której poszczególne elementy zostały przycięte na krótszych bokach pod kątem 45st. tworząc kształt grotu strzały. Docięcie klepek na etapie produkcji umożliwia znaczne skrócenie procesu montażu, który dotychczas był bardzo czasochłonny, ogranicza także straty materiału i związane z tym koszty. Gwarantuje też najwyższą jakość ułożenia skomplikowanego wzoru. W odróżnieniu od jodły francuskiej montowanej tradycyjną metodą podłoga ta po ułożeniu nie wymaga już cyklinowania, szpachlowania oraz lakierowania.

MassiveParkiet - podłoga składająca się z jednolitych elementów drewna o grubości 16 mm, produkowana z drewna dębu i jesionu. Zastosowanie grubszych desek zapewnia podłodze wystarczającą wytrzymałość - nie ma więc konieczności, jak w przypadku podłóg dwuwarstwowych, stosowania warstwy przeciwprężnej zapobiegającej odkształceniu. Jest także fazowana na wszystkich czterech krawędziach, co dodaje podłodze wyjątkowej elegancji.

Więcej o podłogach Jawor-Parkiet na naszej www.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno