adres:
ul. Środkowa 166a
34-405 Białka Tatrzańska
województwo: małopolskie
powiat: tatrzański
NIP: 7361585801
telefony:
tel. (18) 265 44 15
kom. 608 605 414
Dom Wypoczynkowy MARYNA Maria i Julian Remiasz - zdjęcie-79611Dom Wypoczynkowy MARYNA Maria i Julian Remiasz - zdjęcie-79610Dom Wypoczynkowy MARYNA Maria i Julian Remiasz - zdjęcie-79609Dom Wypoczynkowy MARYNA Maria i Julian Remiasz - zdjęcie-79613Dom Wypoczynkowy MARYNA Maria i Julian Remiasz - zdjęcie-79612Dom Wypoczynkowy MARYNA
opis działalności:
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą! Nasz dom wczasowy MARYNA położony jest w malowniczej miejscowości Białka Tatrzańska nieopodal stolicy polskich gór - Zakopanego.
Do najpopularniejszego kurortu narciarskiego Kotelnica Białczańska oraz termy Bania około 400 m.

Do dyspozycji Państwa oddajemy:
  • pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienką suszarkado włosów , telewizorem i wi fi 
  • pokoje typu studio 2+2 i 2+3 a nawet 3+3 
  • jadalnia
  • sauna
  • bilard cymbergaj
  • tenis stołowy, piłkarzyki
  • sala zabaw z małpim gajem dla najmłodszych 
  • świetlice z telewizorem (telewizja naziemna)
  • plac zabaw dla dzieci z trampoliną piaskownicą zjeżdzalnią dla najmłodszych dmuchany zamek z piłeczkami

Możemy gościć 90 osób. Oferujemy domowe wyżywienie. Posiadamy nową, ładnie urządzoną salę jadalnianą. Można tu organizować spotkania, uroczystości rodzinne, bankiety. Przyjmujemy chętnie wycieczki, kolonie, "białe" i "zielone" szkoły, grupy konferencyjne.

W lecie polecamy wypoczynek nad czystą rzeką Białką - kilkadziesiąt metrów od domu, leżakowanie w ogrodzie, wieczory przy grillu z muzyką góralską.

Niedaleko jest do szkolnego boiska sportowego, do wrotkarni, a także do lasu zasobnego w maliny i borówki, do szlaków spacerowych i rowerowych.

Organizujemy biesiady z muzyką góralską, kuligi, ogniska z pieczeniem prosiaka, natomiast w zimie jest całkiem niedaleko do dobrze utrzymanego lodowiska, a przede wszystkim do oświetlonych i sztucznie naśnieżanych wyciągów narciarskich. Niedaleko znajduje się nowowybudowany ośrodek narciarski Kotelnica Białczańska z wyciągiem krzesełkowym i dwoma wyciągami orczykowymi oraz do remy Bania.

Zapraszamy na nasze pozostałe strony:
www.marynabialka.pl
www.maryna.e-noclegi.net.pl

Zapraszamy serdecznie wszystkich Gości !!!
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno