adres:
ul. Sądelska 85a
34-531 Murzasichle
województwo: małopolskie
powiat: tatrzański
telefony:
kom. 660 417 817
Chałupki pod Giewontem - zdjęcie-94074Chałupki pod Giewontem - zdjęcie-94075Chałupki pod Giewontem - zdjęcie-94076Chałupki pod Giewontem - zdjęcie-94077Chałupki pod Giewontem - zdjęcie-94078Chałupki pod Giewontem - zdjęcie-94079
opis działalności:
"Chałupki pod Giewontem" - z pięknym widokiem na Giewont. Nasze domki położone są w pięknej miejscowości Murzasichle na wysokości ok. 1000 m.n.p.m. u podnóża Tatr w pobliżu granicy Tatrzańskiego Parku Narodowym, w odległości 7 km od Zakopanego. Początek wielu szlaków turystycznych rozpoczyna się właśnie tutaj, gdzie wyjątkowy widok , klimat i atmosfera zaprasza gości do Chałupek pod Giewontem na wypoczynek w ciszy i spokoju oraz niepowtarzalnej atmosferze.


Do dyspozycji Gości oddajemy osiem drewnianych domków. Każdy z nich jest niezależny, przeznaczony tylko dla wynajmujących Gości. Domki są dwu- i trzypoziomowe.

 

Domek nr 1 - domek 10 osobowy.

Na parterze domku znajduje się łazienka z prysznicem, salon z góralskim kominkiem, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i 10-osobowym drewnianym stołem. W salonie rozkłada sofa oferuje miejsce snu dla 2 osób. Bezpośrednio z salonu jest wyjście na taras, z którego można podziwiać piękno Polskich Tatr.


Na piętrze znajduje się sypialnia 4-osobowa z widokowym balkonem (dwa łóżka małżeńskie), dwie sypialnie dwuosobowe ( z łóżkami małżeńskimi) oraz łazienka z prysznicem. Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor.


W okresie od 15 kwietnia do 30 września na tarasie znajduje się grill.

 

Domek nr 2 i 3 - domek 12 osobowy.

Na parterze znajduje się korytarz z suszarką na buty narciarskie, łazienka z prysznicem, sypialnia dwuosobowa (łóżko małżeńskie) oraz salon z góralskim kominkiem, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz 12-osobowym drewnianym stołem. W salonie rozkładana sofa oferuje miejsce snu dla 2 osób. Bezpośrednio z salonu jest wyjście na zadaszoną werandę oraz ogród. Na piętrze znajduje się sypialnia 4-osobowa z balkonem (dwa łóżka małżeńskie), dwie sypialnie 2-osobowe (z łóżkami małżeńskimi) oraz łazienka z prysznicem.


Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor.


W okresie od 15 kwietnia do 30 września na werandzie znajduje się grill.

 

Domek nr 4, 5 i 6 - domek 14 osobowy.

Na parterze znajduje się przestronny korytarz z suszarką na buty narciarskie, łazienka z prysznicem oraz salon z góralskim kominkiem, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz 14-osobowym drewnianym stołem. W salonie rozkładana sofa oferuje miejsce snu dla 2 osób. Bezpośrednio z salonu jest wyjście na zadaszoną werandę oraz ogród. Na piętrze znajduje się sypialnia 4-osobowa z widokowym balkonem (dwa łóżka małżeńskie), dwie sypialnie 2-osobowe (z łóżkami małżeńskimi) oraz łazienka z prysznicem. Na poddaszu znajdują się dwie sypialnie 2-osobowe (z łóżkami małżeńskimi).


Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor.


W okresie od 15 kwietnia do 30 września na werandzie znajduje się grill.


Domek nr 7
- domek 6 osobowy.

Na parterze znajduje się przedsionek z suszarką na buty narciarskie, łazienka z prysznicem oraz salon z góralskim kominkiem, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz 6-osobowym drewnianym stołem. Bezpośrednio z salonu jest wyjście na zadaszoną werandę oraz ogród. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie 3-osobowe (każda posiada jedno łóżko małżeńskie oraz jedno łóżko pojedyncze) oraz łazienka z prysznicem.


Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor.


W okresie od 15 kwietnia do 30 września na werandzie znajduje się grill.

 

Domek nr 8 - domek 10 osobowy.

Na parterze znajduje się przedsionek z suszarką na buty narciarskie. Na piętrze znajduje się łazienka z prysznicem, sypialnia dwuosobowa (łóżko małżeńskie) oraz salon z kominkiem, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz 8-osobowym drewnianym stołem. Bezpośrednio z salonu jest wyjście na balkon.


Na poddaszu znajduje się sypialnia 4-osobowa (dwa łóżka małżeńskie), sypialnia 2-osobowa (z łóżkiem małżeńskim) oraz łazienka z prysznicem.


Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor.


W okresie od 15 kwietnia do 30 września na werandzie znajduje się grill.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno