Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Płock. PPU Plandeki-Ostrowska - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Dobrzyńska 56b
09-400 Płock
województwo: mazowieckie
powiat: Płock
telefony:
tel. (24) 365 64 60
kom. 601 278 960
branże:
PPU Plandeki-Ostrowska - zdjęcie-52585PPU Plandeki-Ostrowska - zdjęcie-52586PPU Plandeki-Ostrowska - zdjęcie-52587PPU Plandeki-Ostrowska - zdjęcie-52588PPU Plandeki-Ostrowska - zdjęcie-52589PPU Plandeki-Ostrowska - zdjęcie-52590
opis działalności:
O firmie
Firma powstała w latach 90-tych, a przez kilkanaście lat działalności zdobyliśmy wysoką pozycję na rynku województwa mazowieckiego. Przede wszystkim jesteśmy znanym dostawcą wszelkich wyrobów plandekowych, ale także udało nam się zaistnieć w segmencie rynku reklam. Nasze usługi skierowane są obecnie do firm transportowych, budowlanych, zakładów usługowych oraz poważnych koncernów handlowo-produkcyjnych w tym zakładów przemysłowych. Naszymi klientami są także indywidualni odbiorcy, którym dostarczamy szeroki asortyment usług.

Zamówienia realizujemy według planów i potrzeb klienta, starając się wykonać pracę w sposób profesjonalny z zapewnieniem wszelkich zagadnień technicznych. Dlatego też często sami wykonujemy projekty dla naszych klientów i służymy im doradztwem w zakresie wykonania zlecenia. Zapewniamy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Nasze zaplecze montażowe to hala o rozmiarach 25 x 15 m oraz 10 x 15 m, w których to powstają produkty najwyższej jakości o wzorowej estetyce. Kadra techniczna składająca się z świetnie wyszkolonych pracowników o wieloletnim doświadczeniu gwarantuje wykonanie dwóch naczep w ciągu jednej zmiany.

PLANDEKI - OSTROWSKA to prywatna firma produkcyjno - usługowa posiadająca nowoczesny park maszynowy, który pozwala na wykonywanie wszelkiego rodzaju plandek. Do produkcji plandek używamy materiały najlepszych producentów polskich i zagranicznych, co gwarantuje wieloletnią trwałość produktu oraz zadowolenie klientów.

Nasza oferta:

- plandeki - wszystkie typy

- naprawa plandek

- reklama na plandekach

- grafika na plandekach

- wydruk wielkoformatowy

- zgrzewanie geomembrany (do wysypisk)

- oklejanie pojazdów reklamąEDYCJA DANYCH »
zamknij okno