Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Producent pomp i systemów pompowych Lesznowola, mazowieckie. Wilo Polska Sp. z o.o. - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Jedności 5
05-506 Lesznowola
województwo: mazowieckie
powiat: piaseczyński
NIP: 1230029901
telefony:
tel. (22) 702 61 61
fax (22) 702 61 00
branże:
Wilo Polska Sp. z o.o. - zdjęcie-22555Wilo Polska Sp. z o.o. - zdjęcie-22556Wilo Polska Sp. z o.o. - zdjęcie-22557Wilo Polska Sp. z o.o. - zdjęcie-22558Wilo Polska Sp. z o.o. - zdjęcie-22559Wilo Polska Sp. z o.o. - zdjęcie-22560
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Wilo SE z siedzibą w Dortmundzie w Niemczech jest jednym z wiodących światowych producentów pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych, zaopatrzenia w wodę oraz oczyszczania i odprowadzenie ścieków. Firma rozpoczęła działalność w roku 1872, kiedy to Louis Opländer założył fabrykę wyrobów z mosiądzu i miedzi. Wilo posiada obecnie blisko 60 spółek produkcyjnych i handlowych na całym świecie, a otwarcie oddziału w Australii oznacza także, że firma obecna jest na wszystkich kontynentach. Wilo zatrudnia około 8000 pracowników na całym świecie.

Innowacyjne koncepcje oraz technologia najwyższej sprawności charakteryzują produkty firmy Wilo od chwili jej założenia. W roku 1928 opracowano i opatentowano pierwszą pompę obiegową, tzw. "przyspieszacz obiegu wody", co w porównaniu do uprzednio stosowanego obiegu grawitacyjnego, stanowiło znaczący krok w dziedzinie wodnych instalacji grzewczych. Firma stała się również pionierem w obszarze elektronicznych pomp grzewczych. Już w roku 2001, gdy na rynek wprowadzono jedną z pierwszych pomp o wysokiej sprawności do zastosowań grzewczych, klimatyzacyjnych oraz chłodniczych, firma Wilo promowała swą markę, jako pioniera najwyższej sprawności.  

Wilo to synonim niemieckiej jakości i tradycji inżynierskiej. Nasza oferta obejmuje również pompy i systemy pompowe do odprowadzania ścieków z możliwością stosowania ich we wszystkich dziedzinach życia publicznego: w budynkach użyteczności publicznej, w technice komunalnej, w przemyśle, a także w prywatnych gospodarstwach domowych. Dzięki urządzeniom Wilo-EMU odnosimy sukcesy w technice komunalnej. Ścisła współpraca z naszymi Klientami pozwoliła nam przez dziesięciolecia rozwijać wiedzę na temat pomp i systemów pompowych. Zdobyte know-how jest podstawą do poszukiwania najlepszych rozwiązań, które w pełni zaspokoją potrzeby naszych Klientów.  

Wilo Polska działa na rynku polskim od 1994 roku. Firma została założona jako kilkuosobowy zespół, a w chwili obecnej zatrudnia ponad 100 pracowników. Do dyspozycji Klientów dedykowane są dwa działy sprzedażowe – każdy z silnym wsparciem technicznym: Dział Building Services – Dystrybucja i Inwestycje oraz Dział Inwestycji Komunalnych, jak również serwis na terenie całego kraju.
Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne dla projektantów, użytkowników i wykonawców.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno