Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Frezowanie dróg Poznań, wielkopolskie. P.H.U. POLITOWICZ
adres:
ul. Ostrowska 532
61-324 Poznań - Nowe-Miasto
województwo: wielkopolskie
powiat: Poznań
telefony:
tel. (61) 870 50 72
kom. 601 161 547
branże:
P.H.U. POLITOWICZ - zdjęcie-176724P.H.U. POLITOWICZ - zdjęcie-176725P.H.U. POLITOWICZ - zdjęcie-176726P.H.U. POLITOWICZ - zdjęcie-176727P.H.U. POLITOWICZ - zdjęcie-176728P.H.U. POLITOWICZ - zdjęcie-176729
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmygłówny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma P.H.U. Politowicz jest z Poznania. Jej profil działalnośći to prace ziemne i uzbrajanie terenu. To znaczy, że oferuje kompleksowe przygotowanie terenu pod najróżniejszego rodzaju inwestycje i zabudowy.

Zajmujemy się remontami dróg. Jest to w dużej mierze frezowanie dróg. Podstawowym zadaniem przy tego typu pracach, jest zniwelowanie kolein i deforamcji powierzchni jezdni.
W naszych usługach jest m.in. wymiana gruntów oraz utwardzanie terenu. Prowadzimy rozbiórki, wykopy i wyburzenia. Do naszych celów wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia, które obsługiwane są przez wykwalifikowaną kadrę. Nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia do obsługi maszyn i prowadzenia robót rozbiórkowych.

Zlecenia wykonujemy starannie i terminowo.

Oprócz tego prowadzimy sprzedaż kruszyw budowlanych oraz materiałów sypkich. Proponujemy także usługi transportowe tych produktów.

Prowadzimy też wynajem maszyn budowlanych. Posiadamy szeroką ofertę: koparki, koparki-ładowarki, wywrotki i inne.

Po wszelkie szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno