adres:
ul. Wielkopolska 303
81-531 Gdynia
województwo: pomorskie
powiat: Gdańsk
NIP: 9570938452
telefony:
kom. 886 163 290
branże:
Przedszkole Stumilowy Las - zdjęcie-125377Przedszkole Stumilowy Las - zdjęcie-125381Przedszkole Stumilowy Las - zdjęcie-125376Przedszkole Stumilowy Las - zdjęcie-125379Przedszkole Stumilowy Las - zdjęcie-125380Przedszkole Stumilowy Las - zdjęcie-125378
opis działalności:
W Stumilowym Lesie panuje ciepła i serdeczna atmosfera, dzieci mają dużo kolorowych zabawek i gier.  Nasi pracownicy nigdy nie pozwolą, aby jakiekolwiek dziecko czuło się samotne i zrobią wszystko, by każdego dnia poznawało nowe tajniki otaczającego świata.

Zapewne każdy Rodzic marzy o istnieniu właśnie takiego miejsca dla swych pociech. Przedszkole Stumilowy Las jest miejscem, w którym spełniają się marzenia zarówno dzieci jak i ich rodziców. Celem naszej placówki jest zapewnienie Państwa dzieciom bezpieczeństwa i profesjonalnej opieki, tak aby rozwijały się w sposób harmonijny pod okiem psychologów i pedagogów otoczone swoimi rówieśnikami.

Każdy z pedagogów odpowiedzialny jest za prowadzenie 15-sto osobowej grupy dzieci, prowadzenie zajęć przedszkolnych zgodnie z konspektem zajęć zaprezentowanym Rodzicom na cały rok, stały kontakt z Rodzicami i informowanie ich o bieżących postępach i problemach dziecka. Wychowawcy zostali przeszkoleni z zakresu reakcji na stany zagrożenia życia i zdrowia u dzieci i niemowląt.

W naszej ofercie są również zajęcia z logopedą, zajęcia muzyczne oraz inne.

Do naszego przedszkola posiłki dostarcza firma cateringowa. Posiłki są opracowane przez dietetyka zgodnie z potrzebami żywieniowymi dzieci w wieku 3-5 lat.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym planem dnia oraz cennikiem


Wszystkich zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www. stumilowylas.com.pl
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno