adres:
ul. Tulipanów 6
41-200 Sosnowiec
województwo: śląskie
powiat: Sosnowiec
NIP: 6443558023
telefony:
tel. (32) 293 72 88
kom. 695 998 441
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
Centrum Edukacyjne Tulipanów - zdjęcie-138443Centrum Edukacyjne Tulipanów - zdjęcie-138442Centrum Edukacyjne Tulipanów - zdjęcie-138441
opis działalności:
Nasz żłobek stworzony został z myślą o dzieciach w wieku od 6-tego miesiąca życia do 2,5 lat i ma na celu zapewnienie najmłodszym możliwości wszechstronnego rozwoju, oraz przygotowanie dzieci do przedszkola poprzez:
  • Zapewnienie dzieciom poczucia bezpieczeństwa pod względem psychicznym i fizycznym
  • Naukę podstawowych zasad higieny i kultury osobistej
  • Wspólne zabawy grupowe w ramach prowadzonego programu adaptacyjnego
  • Zaspokajanie potrzeb fizycznych, społecznych, psychicznych i emocjonalnych dziecka

Nasze przedszkole działa od 1998 roku i zapewnia opiekę, wychowanie i edukację dzieciom w wieku od 2,5-7 lat. Jest to placówka, która realizuje podstawowy program wychowania przedszkolnego, zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, wzbogacony programem autorskim o profilu artystycznym i językowym. Proponujemy również bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Nad wychowaniem i edukacją naszych przedszkolaków czuwa wyspecjalizowana kadra pedagogiczna z kierunkowym wykształceniem – Wychowanie Przedszkolne i Pedagogika Wczesnoszkolna.
 
Placówka mieści się w willowej dzielnicy Sosnowca w parterowym budynku, który otoczony jest dużym ogrodem. Posiadamy własny, dobrze wyposażony plac zabaw, gwarantujący naszym wychowankom bezpieczną i doskonałą zabawę na świeżym powietrzu. Cały teren obiektu jest ogrodzony, a budynek posiada monitoring wewnętrzny i zewnętrzny.
 
W naszym przedszkolu funkcjonują trzy grupy, które z najnowszą tendencją  mieszane są wiekowo. Prowadzimy również grupę zerową.
 
Posiadamy własną kuchnię, zapewniającą całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, I podwieczorek, II podwieczorek). Wszystkie posiłki są świeże, przygotowywane na miejscu. Uwzględniamy indywidualną dietę dziecka.
 
Placówka funkcjonuje w godzinach od 6:30 do 17:30, przez cały rok kalendarzowy.
 
Dajemy szansę adaptacji w nowym środowisku, dzieciom zagranicznych inwestorów w Polsce. Gościliśmy już dzieci z Finlandii, z Francji, z Chin, z Białorusi oraz Litwy.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno