adres:
ul. Oliwska 85
80-542 Gdańsk
województwo: pomorskie
powiat: Gdańsk
NIP: 5841000627
telefony:
tel. (58) 345 43 41
branże:
Techno Plus Sp.j. - zdjęcie-27462Techno Plus Sp.j. - zdjęcie-27457Techno Plus Sp.j. - zdjęcie-27458Techno Plus Sp.j. - zdjęcie-27461Techno Plus Sp.j. - zdjęcie-27459Techno Plus Sp.j. - zdjęcie-27460
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Działając na polskim rynku od 1994 roku, nasza firma wyspecjalizowała się w technice hamowania, tarcia i poślizgu a w szczególności hamulców i sprzęgieł przemysłowych. Nasi doświadczeni doradcy techniczno-handlowi zapewniają fachowe wsparcie, przy rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów, występujących w napędach linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń wszystkich branż produkcyjnych. Na rynku polskim promujemy wyroby sześciu wiodących producentów różnych komponentów napędów przemysłowych z Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i U.S.A., których reprezentujemy w Polsce, na prawach autoryzowanego dystrybutora.

Specjalizujemy się także w:

  • remontach sprzęgieł przemysłowych i hamulców wszelkiego rodzaju
  • regeneracji tarcz ciernych ,opasek i szczęk przemysłowych hamulców i sprzęgieł, poprzez wymianę ich okładzin ciernych, w technologii oklejania ich na gorąco, lub nitowania.

 

Działamy na terenie całego kraju, z dwóch lokalizacji. Oddział Gdańsk obsługuje firmy i zakłady przemysłowe zlokalizowane w północnej części Polski, zaś Oddział Katowice służy klientom z jej części południowej.

W ponad dwudziestoletniej historii naszej działalności zaufały nam niemal wszystkie wiodące firmy branż: hutniczej, stoczniowej, kopalnictwa paliw i minerałów, samochodowej, maszynowej, portów morskich, maszyn budowlanych, produkcji opakowań , metalowej , meblarstwa, przetwórstwa spożywczego i innych (zobacz listę referencyjną), jednak nie pomijamy okazji do współpracy z firmami mniejszej skali, także jednoosobowymi. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów i nie zawodzimy okazanego nam zaufania.

Oferta

KontaktEDYCJA DANYCH »
zamknij okno