adres:
ul. Ciesielska 8
91-308 Łódź - Bałuty
województwo: łódzkie
powiat: Łódź
NIP: 7262658678
telefony:
tel. (42) 654 43 24
tel. (42) 654 38 24
fax (42) 654 43 56
(42) 611 53 70
branże:
MEDEOR Sp. z o.o. Sp.komandytowa Szpital Wielospecjalistyczny - zdjęcie-86767MEDEOR Sp. z o.o. Sp.komandytowa Szpital Wielospecjalistyczny - zdjęcie-86772MEDEOR Sp. z o.o. Sp.komandytowa Szpital Wielospecjalistyczny - zdjęcie-86769MEDEOR Sp. z o.o. Sp.komandytowa Szpital Wielospecjalistyczny - zdjęcie-86771MEDEOR Sp. z o.o. Sp.komandytowa Szpital Wielospecjalistyczny - zdjęcie-86770MEDEOR Sp. z o.o. Sp.komandytowa Szpital Wielospecjalistyczny - zdjęcie-86768
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Szpital "Medeor" zrzesza grono ekspertów w swoich dziedzinach, którzy skupiają swoje wszystkie umiejętności i doświadczenie lekarskie na Tobie. Należą do czołówki łódzkich specjalistów, uczestniczą w zjazdach, sympozjach, udzielają się w prasie medycznej, a ich wiedza poświadczona jest licznymi dyplomami i certyfikatami (m.in. Certyfikat Fundacji Medycyny Płodowej w przypadku lekarzy wykonujących USG lub Certyfikat Międzynarodowego Konsultanta Laktacyjnego IBCLC w przypadku konsultantek laktacyjnych). Większość z lekarzy posiada długoletni staż w najlepiej wyspecjalizowanych ośrodkach medycznych w Polsce. Każdego dnia w naszym szpitalu mają oni za zadanie spełniać jeden cel: zapewniać najlepszą opiekę medyczną dla pacjentów takich jak Ty.

Nowoczesne
sale jedno-, dwu- lub trzyosobowe, każda wyposażona w węzeł sanitarny, telewizor LCD na ścianie, zapewniają pacjentom komfortowe warunki pobytu przed zabiegiem lub porodem oraz w okresie rekonwalescencji, podczas którego spokój i poczucie bezpieczeństwa mają ogromne znaczenie. Istnieje możliwość pozostania męża lub bliskiej osoby towarzyszącej na noc z matką i dzieckiem. Zapewniamy bardzo smaczne wyżywienie ustalone przez specjalistę żywieniowego.

Podążając za najnowszymi światowymi trendami, Szpital Medeor przygotował dla przyszłych rodziców ofertę porodu rodzinnego. Pod okiem wykwalifikowanej położnej i zespołu prowadzącego poród ojciec dziecka może czynnie uczestniczyć w narodzinach. Dokładamy wszelkich starań aby atmosfera w naszym oddziale była w pełni intymna, a podejście do każdego pacjenta absolutnie indywidualne.

Nie wszystkie szpitale są takie same i masz prawo wybrać najlepszy dla swoich potrzeb zdrowotnych. Ponieważ nasz szpital posiada podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia możesz swobodnie korzystać z zalet prywatnej placówki, oferującej nawyższej jakości usługi w standardach na miarę XXI wieku.

Zapraszamy na naszą stronę www.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno