Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Łańcut, podkarpackie. Pracownia Psychologiczna Psycho-Test dr Joanna Ciąpała
adres:
ul. Daszyńskiego 13/2
37-100 Łańcut
województwo: podkarpackie
powiat: łańcucki
NIP: 8151703732
rok założenia: 2007
telefony:
kom. 669 870 678
opis działalności:
Pracownia Psychologiczna Psycho-Test to placówka specjalizująca się w różnorodnych działaniach mających na celu wspieranie zdrowia psychicznego i rozwoju jednostki. W ramach swojej działalności oferuje szeroką gamę usług związanych z psychologią, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. W pracowni pracują wykwalifikowani specjaliści, w tym psychologowie, psycholodzy dziecięcy, psychoterapeuci, logopedzi oraz eksperci zajmujący się przeprowadzaniem psychotechnicznych badań kierowców.

Psychologowie wykonują kompleksowe oceny i diagnozy psychologiczne, pomagając pacjentom zrozumieć i rozwiązać problemy emocjonalne, zachowania czy trudności w relacjach. Pracują zarówno z osobami dotkniętymi depresją, lękiem, stresem czy innymi dolegliwościami, jak i z tymi, którzy po prostu chcą poprawić swoje samopoczucie i osiągnąć większą równowagę emocjonalną.

Psychologowie dziecięcy specjalizują się w pracy z najmłodszymi pacjentami. Pomagają dzieciom i ich rodzinom w radzeniu sobie z problemami emocjonalnymi, trudnościami w nauce, zachowaniem czy rozwojem społecznym. Stosują różnorodne metody terapeutyczne dostosowane do wieku i potrzeb maluchów, aby zapewnić im wsparcie i pomoc w zdrowym rozwoju.

Psychoterapeuci oferują różne podejścia terapeutyczne, takie jak psychoterapia indywidualna, terapia par, rodzinna czy grupowa. Wspierają osoby, które doświadczają poważnych problemów emocjonalnych lub psychologicznych, takich jak traumy, uzależnienia, zaburzenia osobowości, depresja czy lęki.

Logopedzi specjalizują się w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń mowy oraz komunikacji. Pomagają osobom z problemami wymowy, jąkania, afazji czy trudnościami w rozwoju mowy. Pracują zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi, aby wspierać rozwój komunikacji i umiejętności językowych.

Dodatkowo, Pracownia Psychologiczna Psycho-Test przeprowadza psychotechniczne badania kierowców. Celem tych badań jest ocena zdolności psychomotorycznych, wartościowych cech osobowości oraz sprawności percepcyjnej osób ubiegających się o prawo jazdy czy przedłużenie licencji kierowcy. Badania psychotechniczne pomagają zidentyfikować ryzyko związane z kierowaniem pojazdem oraz wpływają na poprawę bezpieczeństwa na drodze.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno