Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Sosnowiec. Psycho-Spectrum S.c. Anna Składanowska, Marta Suska-Jach Centrum Badań i Usług Psychologicznych - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Kisielewskiego 2
41-219 Sosnowiec
województwo: śląskie
powiat: Sosnowiec
NIP: 6443504518
rok założenia: 2013
telefony:
kom. 537 578 537
opis działalności:

Psycho-Spectrum to firma świadcząca usługi z zakresu psychologii pracy, psychologii zdrowia oraz pedagogiki.

Zajmujemy się:

  • badaniami psychologicznymi osób pracujących na stanowiskach, gdzie wymagana jest szczególna sprawność psychofizyczna,
  • organizacją i prowadzeniem szkoleń oraz warsztatów,
  • doradztwem z zakresu psychologii i pedagogiki.

Badania psychotechniczne

Pracownia wyposażona jest w nowoczesne aparaty oraz testy zgodne z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Badania przeprowadzane są przez wykwalifikowanego psychologa, w przyjaznej atmosferze i przy wykorzystaniu metod pozwalających na sprawny przebieg procedury.

Badania na broń

Badania osób starających się lub posiadających pozwolenie na broń. Badania przeprowadzane są przez doświadczonego psychologa, posiadającego wymagane uprawnienia.

Szkolenia

Przygotowujemy i realizujemy szkolenia w języku polskim, angielskim i hiszpańskim. Współpracujemy z doświadczonymi trenerami oraz pracownikami akademickimi, dzięki czemu nasza oferta jest na najwyższym poziomie jakości i dostosowania do oczekiwań Klienta.

Doradztwo

Doradztwo to niesienie wsparcia i zrozumienia dla osoby potrzebującej pomocy psychologicznej. Pomagamy w sytuacjach konfliktowych i kryzysowych, dotyczących problemów zarówno dzieci, jak i młodzieży oraz ich rodziców. Radzimy, jakie wybrać metody pomocy w przypadku głębszych zaburzeń. Udzielamy porad dotyczących wszelkich dostępnych metod pomocy psychoterapeutycznej.

Warsztaty dla młodzieży

Przygotowujemy warsztaty dla młodzieży o różnorodnej tematyce. Zajęcia przeprowadzają akademiccy pracownicy naukowi, doświadczeni psychologowie i pedagodzy oraz specjaliści innych dziedzin.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno