adres:
Olszownica 75
27-552 Baćkowice
województwo: świętokrzyskie
powiat: opatowski
telefony:
tel./fax (15) 868 62 22
branże:
Firma Handlowa RATOS-NATURA S.c. - zdjęcie-51235Firma Handlowa RATOS-NATURA S.c. - zdjęcie-51236Firma Handlowa RATOS-NATURA S.c. - zdjęcie-51237Firma Handlowa RATOS-NATURA S.c. - zdjęcie-51238Firma Handlowa RATOS-NATURA S.c. - zdjęcie-51239Firma Handlowa RATOS-NATURA S.c. - zdjęcie-51240
opis działalności:
Nasza rodzinna firma istnieje od 1989. Obecnie przybrała formę spółki cywilnej o nazwie RATOS-NATURA. U podnóża Gór Świętokrzyskich, w niewielkiej, urokliwej miejscowości znajduje się zarówno nasz zakład produkcyjny, jak i laboratorium.

Od początku funkcjonowania specjalizujemy się w konfekcjonowaniu oraz skupowaniu doskonałego miodu naturalnego. Pozyskujemy go z rejonów kraju o najlepszych walorach środowiskowych. Najwyższej jakości produkty uzyskujemy dzięki ścisłej selekcji oraz specjalistycznej ocenie surowca, którą prowadzimy w kompleksowo wyposażonym i profesjonalnym laboratorium. Miarą naszego sukcesu jest współpraca ze stałymi, sprawdzonymi dostawcami oraz rzetelnie nadzorowany proces technologiczny oparty na systemie HACCP i ISO 9001.

Nasz asortyment to szeroki wybór różnych gatunków miodów nektarowych oraz spadziowych, które konfekcjonujemy w opakowania dostosowane do oczekiwań naszych Klientów oraz do zapotrzebowania rynku. Dodatkowo, oferujemy Państwu również miód sztuczny znajdujący zastosowanie w kuchni oraz w przemyśle spożywczym.

Nasze miody uzyskały liczne nagrody i wyróżnienia, które świadczą o doskonałych walorach smakowych oraz zdrowotnych naszych miodów. Otrzymaliśmy między innymi certyfikaty "Konsumencki Znak Jakości", "Żywność Atestowana" oraz "Najlepsze w Polsce".

W naszej ofercie jest też syrop klonowy - to tradycyjny kanadyjski produkt, nie bez przyczyny nazywany Kanadyjskim Płynnym Złotem. Oprócz docenianych walorów smakowych, charakteryzuje się bogactwem składników odżywczych.

Tym, co pozwoliło nam na osiągnięcie tak wysokiej pozycji na rynku krajowym, jest wysoka jakość produktów oraz doskonale rozwinięta sieć sprzedaży. Nasi Klienci znajdą nas również na rynkach zagranicznych.

Stale utrzymujemy wysoką jakość naszych produktów oraz dbamy o ich aspekt wizualny, dlatego cieszymy się wciąż rosnącą pozycją na rynku miodów.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno