adres:
ul. Wyspiańskiego 3
46-203 Kluczbork
adres korespondencyjny:
ul. Wyspiańskiego 1/6
46-203 Kluczbork
województwo: opolskie
powiat: kluczborski
NIP: 7511648993
rok założenia: 2015
telefony:
kom. 724 481 099
opis działalności:
Gabinet Rehabilitacji Fizjo&Beauty miejsce specjalizujące się przede wszystkim w drenażu limfatycznym-kompleksowej terapii przeciwobrzękowej po mastektomii, obrzękach pourazowych i pooperacyjnych. Ponad to oferuję szeroki wybór innych zabiegów takich jak masaż leczniczy, bańką chińską, relaksacyjny, masaz Breussa.

Masaż Breussa jest to energetyczno-manualny masaz kręgosłupa, który odpowiednio wykonany umozliwia "wstawienie" wysuniętego kręgu na swoje miejsce. Wykonuje się go przy użyciu specjalnej oliwki z dziurawca pospolitego, co dodatkowo relaksuje oraz rozluźnia wszelkiego rodzaju napięcia w obrębie kręgosłupa.

Masaż lodem-kriomasaż, jako alternatywa zabiegu krioterapii, daje szybką ulgę bolących stawów, mięśni, po urazach lub zabiegach operacyjnych.

Zabiegi z zakresu fizykoterapii: wszelkiego rodzaju rący - galwanizacja, jonoforeza, TENS, diadynamik oraz zabigi z uzyciem ultradźwięków.

Ponad to oferuję zabiegi parafinowe na dłonie oraz stopy jako zabieg rozgrzewający, przeciwbólowy oraz poprawiający wygląd skóry, szczególnie polecany osobom borykającym się z suchością skóry dłoni lub stóp.
Gimnastyka korekcyjna dla dzieci (wady postawy, wady stóp, wady kolan) oraz usprawnianie indywidualne osób dorosłych ogólnousrawniające, po urazach, chorobach.
Kinesiotaping.


Serdecznie zapraszam!
Wiele ciekawych promocji! Atrakcyjne ceny! Możliwość dojazdu do domu pacjenta!
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno