adres:
ul. Wrześni 1b
57-400 Nowa Ruda
województwo: dolnośląskie
powiat: kłodzki
NIP: 8851599113
rok założenia: 2007
telefony:
kom. 533 290 818
www:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
FRESH jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku reklamowym. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów w branży upominkowej, reklamowej oraz bardzo szeroko pojętej poligrafii. Współpracujemy z największymi dostawcami z Czech, Niemiec, Holandii, Chin jak również producentami krajowymi. Z każdym kolejnym rokiem staramy się poszerzać swoją ofertę i dążyć do tego, aby FRESH stał się jedną z najbardziej rozpoznawanych marek na polskim rynku reklamy.

Staramy się nie używać słów: niemożliwe, niedostępne, niewykonalne...

Własne zaplecze produkcyjne wyposażone w nowoczesne urządzenia drukarskie pozwala nam na wykonanie zlecanych przez Państwa nadruków w najlepszej jakości, krótkim terminie realizacji oraz konkurencyjności pod względem zaoferowanej ceny.

Wykonujemy nadruki następującymi technikami: sitodruku, Tampodruku, haftu, sublimacji, termotransferu, sublimacji bezpośredniej, druku eko-solwentowego oraz solwentowego.

Gwarantem usług na najwyższym poziomie jest wykwalifikowana kadra pracownicza, która dołoży wszelkich starań by sprostać Państwa wymaganiom.

Wiemy, że są rzeczy trudne, ale reklama to nasza pasja, a przede wszystkim ogromne wyzwanie. Dlatego w każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy radą i pomocą opartą na doświadczeniu, które firma zdobywa i poszerza z każdym dniem swej działalności.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno