adres:
ul. Wiatraczna 4a/17
76-200 Słupsk
województwo: pomorskie
powiat: słupski
NIP: 8393099926
rok założenia: 2010
telefony:
kom. 512 307 431
opis działalności:
Proponujemy Państwu w pełni zindywidualizowane kreacje graficzne, dzięki którym Państwa biznes zyska na atrakcyjności. Swoje doświadczenie w powiązaniu z polotem, fantazją i najnowszymi trendami staramy się wdrożyć w każdy nasz projekt. Jesteśmy w stanie zaprojektować zarówno zwykłe, wizytówkowe strony internetowe zawierające jedynie atrakcyjną mini ulotkę sieciową, jak również rozległe systemy CMS dla dużych korporacji.

1. Strony internetowe Każda strona internetowa to dla nas osobna historia. Każdy projekt sygnowany marką Network Solutions jest starannie przemyślany i przygotowany. Indywidualnie dobieramy logiczną koncepcję witryny w zależności od rynku docelowego. Dobieramy szatę graficzną, układ kolorystyczny, system nawigacji, wykorzystywane technologie. Wykonujemy strony w następujących technologiach: XHTML, CSS, jQuery, PHP, JavaScript

2. Systemy CMS (rozległe aplikacje internetowe) Nowoczesne strony internetowe mają za zadanie zapewniać wygodę przeglądania oferty. Proponujemy rozszerzenie witryny o aplikacje internetowe usprawniające wyszukiwanie informacji lub dające dodatkowe możliwości prezentowania oferty, czy też sprzedaży produktów. Firma Network Solutions zapewnia profesjonalne zaprojektowanie indywidualnej aplikacji zgodnie z potrzebami klienta. Żadne rozwiązanie nie jest dla nas zbyt trudne, żadna specyfikacja zbyt problemowa. W chwili obecnej trudno sobie wyobrazić nowoczesne strony internetowe nie oparte w jakimś stopniu o aplikacje internetowe. Wszelkiego typu formularze, moduły prezentacji treści, wyszukiwarki, stały się naturalnymi elementami każdego serwisu internetowego. Programujemy aplikacje w następujących technologiach: pyton, php, ajax(jS) , przy wykorzystaniu Zend Framework, Symfony, Yii Framework, Django + C++, C, C#

3. Pozycjonowanie stron internetowych Opracowana przez nas metoda rejestracji i pozycjonowania serwisów internetowych w wyszukiwarkach i katalogach internetowych sprawia, że strony naszych klientów są łatwo odnajdywane i odwiedzane przez liczne grono internautów. Na życzenie zapewniamy także optymalizację SEO stron internetowych w najważniejszych wyszukiwarkach i katalogach stron www. Nasi specjaliści na bieżąco śledzą zmiany w algorytmach wyszukiwarek i promują strony na ustalone słowa kluczowe tak, by pojawiały się w pierwszej 10-ce we wszystkich najpopularniejszych wyszukiwarkach.

4. Audyty aplikacji i stron internetowych Celem audytu użyteczności jest znalezienie tych elementów serwisu, które obniżają jego skuteczność i wpływają na satysfakcję Twoich klientów lub użytkowników. Firma Network Solutions przygotuje dla Państwa stosowne raporty w zależności od badanego zagadnienia. Może być to użyteczność, skuteczność pozycjonowania, audyt graficzny, technologiczny, i szereg innych. Badamy przyczyny dla których Państwa aplikacje i strony internetowe nie odniosły sukcesu i doradzamy jakie kroki należy podjąć, aby to zmienić.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno