adres:
ul. Bema 65
01-244 Warszawa - Wola
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
rok założenia: 2012
telefony:
kom. 505 020 304
kom. 609 674 343
kom. 501 749 014
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
GRUPA OFERUJE
szeroko rozumiane usługi marketingowe: począwszy od oferty dotyczącej marketingu, przez projektowanie, programowanie, produkowanie, aż po zakup mediów, outsourcing, zakupy i wiele więcej. Każdą usługę wykonujemy dobierając odpowiednio środki i metody do rodzaju zlecenia, opierając się na specjalistycznej analizie potrzeby naszego Klienta, zamierzonych celów, badania rynku i konkurencji.
IDEA DZIAŁANIA Grupy opiera się na wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia na rynku reklamy, jej pracowników oraz struktury pracowników kreatywnych.  Bardzo szybko okazało się, że nie sposób jest profesjonalnie obsłużyć rosnącej liczby klientów i projektów w oparciu okazjonalnie budowany zespół. W efekcie w roku 2012 powstała Grupa, świadcząca DZIAŁANIA FULL SERVICE.
STRUKTURA GRUPY jest przygotowana do spełnianie wszelkich oczekiwań Klienta. Wspólpraca ze stałym, wyszkolonym personelem na terenie całej Polski zapewnia naszym Klientom profesjonalną organizację i pełną kordynację kampanii promocyjnych i działań marketingowych, pełną ofertę negocjacji zakupowych, analizę konsultingową oraz prawną. Grupa realizuje projekty, w których BIZNES I KREACJA idą w parze.
W związku z powyższym nasza Grupa może optymalnie zaprojektować, zrealizować i skontrolować wyniki projektów z różnych zakresów swojej działalności, SKUPIAJĄC WSZYSTKIE DZIAŁANIA poszczególnych, wyspecjalizowanych podmiotów w postaci jednego, z którym Klient kontaktuje się. Umożliwia to sprawniejszą i bardziej wydajną pracę.

PODMIOTY W GRUPIE 
Grupa składa się z KILKU PODMIOTÓW, z dużym doświaczeniem na rynku, posiadającym szeroki zakres specjalizacji. Dzięki czemu jesteśmy w stanie wziąć pełną, kontrolowaną odpowiedzialność za każdy element projektu, zleconego nam przez Klienta. W skład Grupy wchodzi 5 podmiotów:
- agencja Luiggi & Co. - firma konsultingowo–zakupowa Optimum Group- dom produkcyjny, agencja eventowa N4MATIVE- Kancelaria Prawna- dom mody Hertit.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno