adres:
ul. Połczyńska 50/4
01-337 Warszawa - Bemowo
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 6981276933
rok założenia: 2009
telefony:
tel. (22) 877 01 16
kom. 602 312 604
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
POSMmarket - producent i dystrybutor akcesoriów oraz rozwiązań ekspozycyjno-wystawienniczych i reklamowych.

 

Działamy na rynku od 2009 roku, realizując zamówienia i projekty w Polsce oraz krajach Unii Europejskiej. W ciągu 5 lat, w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o kilkaset produktów. Aktualnie w naszej ofercie można znaleźć największy wybór przyssawek, haków kartonowych wpinanych, spinek plastikowych, wobblerów aluminiowych i wysięgników magnetycznych.

 

 

Kto jest naszym klientem?

Realizujemy projekty dla agencji reklamowych, firm produkcyjnych, sieci detalicznych, firm handlowych, szkół, restauracji, hoteli, drukarni, banków, biur podróży, stacji benzynowych, kiosków, salonów samochodowych i klientów indywidualnych.

Realizujemy zamówienia indywidualne ze szczególnym uwzględnieniem niestandardowych wymiarów, potrzeby umieszczenia logo i wizerunku firmy.

 

Co nas wyróżnia?

Jakość - wszystkie oferowane przez nas artykuły POS są najwyższej jakości, produkowane tylko w krajach Unii  Europejskiej.

Komplementarność – szeroki asortyment daje najlepsze możliwości stworzenia dla Państwa całościowych projektów i rozwiązań, nawet tych szczególnie wymagających.

Odpowiedź na potrzeby – w sytuacji, gdy potrzebny Państwu produkt nie jest obecny w naszym portfolio – dołożymy wszelkich starań, by zamówić go na Państwa życzenie.

Szybkość realizacji zamówień - z uwagi na duże stany magazynowe, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa zapotrzebowanie w bardzo krótkim czasie - zamówienia są realizowane w terminie od 1 do 14* dni roboczych (* przy zamówieniach indywidualnych).

Precyzja – wszystkie zamówienia oraz projekty indywidualne realizujemy dokładając wszelkiej staranności, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb naszych klientów.

 

Zaufali nam... Media Expert, Tesco, Meble Agata, BZ WBK, Avans, Eurocash.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno