adres:
ul. Prosta 39
87-134 Górsk
województwo: kujawsko-pomorskie
powiat: toruński
NIP: 9560012569
rok założenia: 1995
telefony:
tel. (56) 674 17 10

reklama

opis działalności:
Firma nasza powstała w 1995 r. w mieście, które od 1997 r. jest wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. Korzystamy z najpiękniejszych tradycji Torunia tj. zamiłowania do wina, miodów pitnych, pierników oraz wspaniałych talentów Toruńskiej Akademii Sztuk Pięknych. Firma jest połączeniem rodzinnych zainteresowań biznesowych wokół winiarstwa, stolarstwa i aranżacji upominków o europejskich standardach. Pracują z nami dwa pokolenia toruńczyków, wnosząc do firmy coraz bardziej zaawansowane projekty upominków. Prezenty, upominki, sprawiane naszym najbliższym, znajomym, tym z którymi współpracujemy są naturalnym odruchem każdego, w tym biznesmena i pracodawcy. Zapraszamy Cię na stronę www.vintore.pl, która będzie dla Ciebie przewodnikiem i pomocą, aby ci których chcesz obdarować, byli w pełni usatysfakcjonowani.


TWOJE ŻYCZENIA I SUGESTIE BĘDZIEMY ZAWSZE REALIZOWALI Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ!

Ponad to produkujemy skrzyneczki drewniane, a w szczególności skrzynki na wino. Produkujemy skrzynki do wina z drewna sosnowego i sklejek z drzew liściastych. W ofercie posiadamy skrzynki upominkowe do słodyczy i upominków firmowych z alkoholem. Nasze skrzyneczki zdobywają corocznie nagrody na wielu konkursach, dzięki rzetelnemu wykonaniu i pomysłowym aranżacjom zewnętrznego i wewnętrznego wystroju. Nadruki, grawerka laserowa to atuty, które z typowej skrzyneczki przeobrażają opakowanie drewniane w indywidualny i nie powtarzalny upominek adresowany od konkretnego ofiarodawcy do konkretnego obdarowanego. Kolorystyka upominków dopasowana do życzeń klienta wykonana przez bejcowanie ekologicznymi bejcami to kolejny atut w promocji swojej marki, produktu, który znajdzie się w skrzynce. Wieloletnia tradycja wykonywania drewnianych opakowań pozwala nam zaprezentować się Państwu jako najrzetelniejszy w Polsce serwis opakowaniowy. Jako jedyna firma w Polsce produkujemy skrzynki upominkowe przez cały rok i mamy na magazynie odpowiednie zapasy do obsługi w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Skrzynki pakowane są na paletach, w kartony lub pojedynczo w folię termokurczliwą. Możemy wysłać skrzynki do Was, możecie przysłać produkt, a my go spakujemy i wyślemy do Waszego docelowego odbiorcy. Logistycznie współpracujemy z całą Europą. Jeżeli jesteś producentem alkoholi, szkła ozdobnego, porcelany, innych upominkowych produktów lub prowadzisz hurtową sprzedaż wina to trafiłeś na producenta, który wyprodukuje dla Ciebie opakowanie drewniane, spakuje za Ciebie Twój produkt i wyśle pod wskazane miejsce. Jeżeli masz kontakty w branży winiarskiej chcesz być naszym przedstawicielem sprzedawać nasze skrzynki, napisz do nas podamy Ci warunki współpracy. Sprzedajemy również w Polsce upominki do Firm, możemy przyjąć częściową zapłatę w Twoim produkcie.

Nasze Hasło to Nasze skrzynki-Wasze upominki Będziemy dumni i usatysfakcjonowani jeżeli dołączycie Państwo do grona naszych klientów w zamian oferując nasze zaangażowanie, rzetelne wykonanie terminowość dostaw, które przyniosą Państwu prawdziwą satysfakcję z dokonanego wyboru naszej Firmy - lidera w branży opakowań drewnianych. Serdecznie zapraszam do współpracy!
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno

reklama