adres:
ul. Komunalna 5
62-066 Granowo
województwo: wielkopolskie
powiat: grodziski
NIP: 9950228283
rok założenia: 2004
telefony:
tel. (61) 223 32 50
tel. (61) 447 24 40
kom. 605 940 611
branże:
upominki reklamoweznakowanie upominkówdruk, kalendarze reklamowedruk UVgrawerowanie laserowegadżety reklamowe
opis działalności:
Firma GrupaKARTA powstała w Granowie (woj. wielkopolskie), a jej działalność dotyczy szeroko pojętej branży reklamowej. Swoją ofertę gadżetów reklamowych kierujemy do klienta z całego kraju. Nasze wieloletnie doświadczenie procentuje wysoką jakością usług, a zadowolenie naszych Klientów tylko utwierdza nas w tym przekonaniu. Ogromna wiedza, którą posiadamy ma przełożenie na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających Klientów, którzy liczą na profesjonalną obsługę z naszej strony.

Głównym obszarem naszych działań jest import, dystrybucja, a także znakowanie ogromnego asortymentu interesujących produktów reklamowych, które powstają dzięki użyciu nowoczesnych technik znakowania, takich jak: laser, bezpośredni druk UV, tłoczenie, tampodruk, sitodruk, termotransfer czy sublimacja, choć musimy przyznać, że grawerowanie laserowe niezmiennie pozostaje najpopularniejszą metodą, która gwarantuje dużą szybkość, precyzję i trwałość wykonania.

Podpowiadamy najskuteczniejsze rozwiązania, w oparciu o trzy głównej założenia: profesjonalizm, kreatywność i terminowość. Nie byłoby jednak sukcesów bez współpracy z Klientem, którego zaangażowanie jest dla nas niezbędne. Swoje usługi kierujemy do agencji reklamowych, które zdają sobie sprawę, jak istotne w zbudowaniu zaufania Klientów są gadżety reklamowe najwyższej jakości, będąc skutecznym sposobem na promowanie firmy i wzmocnienie jej wizerunku.

Wśród naszej oferty znajdą Państwo także artykuły biurowe, które są jednym z najpopularniejszych sposobów reklamowania. Na sprzedaż produkujemy wizytówki, notesy, długopisy z podstawką i wiele innych. Bardzo popularnym produktem są breloki reklamowe, które są lubiane za rozmiar (można je włożyć do koperty), praktyczność i możliwość wykonania graweru. Oprócz tego dużym uznaniem cieszą się w naszej propozycji kubki stalowe wykonane z wysokiej jakości materiału. Nie powinniśmy też zapominać o jednym podstawowym i ponadczasowym produkcie - długopisie reklamowym i inne artykułach piśmienniczych, które nigdy nie odejdą do lamusa. Długopis potrzebny jest nam na co dzień, a do tego stanowi minimalistyczny i niedrogi sposób reklamowania firmy poprzez umieszczenie na nim jej logo.

Z mniej popularnych gadżetów reklamowych, ale ciekawych, w naszej ofercie znajdą Państwo parasole małe, duże, automatyczne i w różnych kolorach. Oprócz tego oferujemy też akcesoria komputerowe, czy plecaki i torby. Jednym z ciekawszych produktów i zyskujących na zainteresowaniu jest galanteria skórzana, np. portfele czy etui na kalendarze bądź wizytówki.

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klienta, dlatego w naszej ofercie znajdą też Państwo ceramikę. Wśród niej proponujemy kubki i filiżanki. Jednak oprócz tego są też noże ceramiczne czy dzbanki do herbaty.

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno