adres:
ul. Bohaterów Warszawy 31-35
78-400 Szczecinek
województwo: zachodniopomorskie
powiat: szczecinecki
NIP: 6191028916
rok założenia: 1998
telefony:
tel./fax (94) 374 46 77
kom. 507 087 003
branże:
Długopisy COSMOZestaw CosmoTabliczki znamionoweBrelokiPower BankPendrive
opis działalności:
KS Biuro Marketingowe Sławomir Kotowski istnieje na rynku od 1998 roku. Od samego początku funkcjonowania specjalizuje się w dostawach upominków reklamowych z nadrukiem/grawerem oraz projektowaniem i drukiem materiałów poligraficznych, takich jak ulotki, wizytówki, plakaty, pocztówki, kalendarze, teczki ofertowe itp.

Rozwój technologii, zmieniająca się sytuacja rynkowa oraz zapotrzebowanie rynku zaowocowały rozszerzeniem oferty o nowe usługi i produkty. Należą do nich:
  • usługi grawerskie - grawerujemy na wszystkich metalach i większości tworzyw
  • produkcja grawerowanych tabliczek znamionowych ze stali oraz aluminium anodowanego
  • gadżety reklamowe z możliwością znakowania
  • etykiety grawerowane na folii TESA

 

Aktualnie w ofercie posiadamy ponad 17000 różnych artykułów reklamowych, na których możemy wykonać znakowanie. Zależnie od materiału, kształtu powierzchni oraz jej właściwości, dobierami odpowiedni sposób znakowania. Dlatego też nasze realizacje charakteryzują się trwałościa i estetyką wykonania. Zawsze przed realizacją prezentujemy wstępną wizualizację produktu z planowanym znakowaniem.

Wieloletnie doświadczenie, doskonała współpraca z największymi importerami i producentami upominków reklamowych, uzupełniona o własny import specyficznych artykułów, którymi są przede wszystkim długopisy z ruchomym elementem, pozwala na zaspokojenie niemal wszystkich potrzeb ewentualnych klientów, począwszy od tanich, masowych promocji, aż po materiały typui exlusive.

OFERTA


Zapraszamy na:

www.tabliczkaznamionowa.eu
www.gadzetyfirmowe.eu
www.cosmo-pen.eu
 

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno