adres:
aleja Jana Kochanowskiego 24c
51-601 Wrocław - Śródmieście
województwo: dolnośląskie
powiat: Wrocław
NIP: 8971538841
telefony:
tel. (71) 345 92 31
tel. (71) 733 73 13
kom. 604 099 985
kom. 604 231 185
branże:
Materiały reklamowe i gadżety reklamowe z nadrukiem firmowymGadżety reklamowe z nadrukiem logoGablota z plexi z podświetleniem LEBanery i wydruki wielkoformatowe z montażemKasetony i reklamy świetlne. Produkcja i montaż.Nadruki na odzieży, koszulki z nadrukiem.
opis działalności:
Cztery główne kategorie oferowanych przez nas usług obejmują:

Reklama zewnętrzna- słusznie uważana za najbardziej skuteczną formę reklamy, gdyż towarzyszy nam prawie w każdym momencie naszego życia. Jeśli lubisz inwestować w przyszłość swojej firmy to polecamy banery reklamowe,  reklamy świetlne-kasetony i neony, tablice i billboardy, reklama na pojazdach, stojaki, ramy, maszty i flagi, rollup, itp. Zapraszamy do współpracy w zakresie doradztwa, produkcji reklam oraz montażu.

Gadżety reklamowe - dbając o swoich Klientów musimy pamiętać, by myśleli o nas równie ciepło jak my o Nich. Drobny, gustowny gadżet w postaci pióra z reklamą Twojej firmy, etui, portfela, zegarka, kubka czy nawet maskotki doskonale spełnią tu swoją rolę. Teraz możesz być przez cały czas przy swoim Kliencie. W ofercie gadżety z nadrukami: odblaski, torby materiałowe, torby z wigofilu, smycze, worki na opony, worki na śmieci, zegary itp.

Koszulki z nadrukami, nadruki na odzieży - wtapiając sie w tłum zawsze będziesz KIMŚ :) dzięki logotypowi Twojej firmy bądż za pomocą indywidualnego nadruku. Polecamy koszulki z nadrukiem, bluzy, czapki, torby materiałowe z logo, kamizelki odblaskowe, odzież robocza itp.

Poligrafia reklamowa - umiejętnie skonstruowane materiały poligraficzne, mogą zawsze być pod ręką Klienta. Wizytówki, papier firmowy, ulotki reklamowe, kalendarze czy teczki pozwolą na zapamiętanie marki - uczynią Twoją firmę widoczną.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno