adres:
ul. Wodna 18
62-430 Powidz
województwo: wielkopolskie
powiat: słupecki
NIP: 6671003543
telefony:
tel. (63) 277 61 18
kom. 509 029 120
kom. 519 457 745
www:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Restauracja JABŁONA serdecznie zaprasza !

Nasza restauracja zajmuje się kompleksową obsługą uroczystości weselnych, imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych, bankietów.

Bogate doświadczenie oraz miła i profesjonalna obsługa zapewniają dobrą zabawę oraz smaczne i estetycznie podane potrawy.

Do Państwa dyspozycji są dwie klimatyzowane sale, taras oraz salonik. Tworzą one miłą i przytulną atmosferę, idealną dla każdej okoliczności.

 

Proponujemy także bogatą ofertę usług cateringowych w każdym miejscu i o każdej porze.

 

Podtrzymując najstarsze tradycje restauracja przygotowała dla swoich gości pokoje gościnne. Ogółem czeka na nich przez cały rok 21 miejsc noclegowych w trzech pokojach 3-osobowych i sześciu 2-osobowych. W każdym pokoju znajdują się węzeł sanitarny z kabiną prysznicową, dostęp do Internetu oraz TV (sat).

Staramy się podchodzić elastycznie do oczekiwań klientów a w związku z tym cena noclegu jest uzależniona od wielu czynników m.in. takich jak sezon turystyczny, frekwencja czyli tzw. obłożenie, wynajęcie towarzyszące imprezie okolicznościowej organizowanej przez restaurację itp. Najpewniejszym sposobem by uzyskać pełną informację w tym względzie jest kontakt telefoniczny lub mailowy.

Posiadamy także dodatkowe pokoje gościnne w Restauracji Bazar pod adresem Powidz, ul. Kościelna 13. Każdy wyposażony w węzeł sanitarny i TV. Ogółem do dyspozycji gości jest 13 miejsc noclegowych w pokojach: 2, 2, 2, 3, 4-osobowych.

 

Wszystkie informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej ! 
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno