Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Salon kosmetyczny Kraków, małopolskie. Galeria Piękna
adres:
ul. Jakuba 29
31-057 Kraków - Śródmieście
województwo: małopolskie
powiat: Kraków
NIP: 6792411169
telefony:
kom. 508 175 128
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Galeria Piękna to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi. Nasi terapeuci urody zmieniają zwykłych śmiertelników w chodzące dzieła sztuki. Zadbana skóra, piękne włosy i paznokcie. Makijaż permanentny i medycyna estetyczna pozwalają naszym klientom bez strachu spojrzeć w lustro. Pracujemy na francuskich markach, w pielęgnacji skóry wiodącą jest GUINOT w pielęgnacji włosów LOREAL. Francuski szyk na Jakuba 29.

Stworzyliśmy miejsce, które klimatem odpowiada tętniącemu życiem krakowskiemu Kazimierzowi. Tematyczne dni otwarte z muzyką, kosmetycznymi pogadankami, degustacją wina i pysznym ciastem organizujemy żeby lepiej poznać ciebie i twoje potrzeby. Na nasze spotkania zapraszamy brafiterki, projektantki mody i inspirujące kobiety biznesu, żeby dzieliły się z tobą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.

U nas napijesz się dobrej kawy i porozmawiasz nie tylko o urodzie, ale i o życiu. Oglądniesz twórczość współpracujących z nami artystów. Zdjęcia, obrazy czy rzeźby szukają nowych właścicieli.

Nie zapominamy tez o Panach. Są u nas mile widziani. Mamy zabiegi dedykowane specjalnie dla nich. Nie zapominamy tez o męskiej prasie i dobrym espresso.

Jeśli chcesz:
  • dobrze wyglądać
  • dobrze się czuć
  • spotykać interesujących ludzi
  • smakować luksusu francuskich kosmetyków
po prostu zadzwoń (12) 426 43 19 i umów się na wizytę.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno