Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Łomianki, mazowieckie. Instytut Kosmetyczny AFRYKA DAY SPA
adres:
ul. Wiślana 74 lok.1 Ip.
05-092 Łomianki
województwo: mazowieckie
powiat: warszawski zachodni
telefony:
tel. (22) 774 95 06
kom. 797 234 863
Instytut Kosmetyczny AFRYKA DAY SPA - zdjęcie-151140Instytut Kosmetyczny AFRYKA DAY SPA - zdjęcie-151141Instytut Kosmetyczny AFRYKA DAY SPA - zdjęcie-151142Instytut Kosmetyczny AFRYKA DAY SPA - zdjęcie-151143Instytut Kosmetyczny AFRYKA DAY SPA - zdjęcie-151144Instytut Kosmetyczny AFRYKA DAY SPA - zdjęcie-151145
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Afryka Day SPA - instytut urody

Afryka Day Spa powstało z myślą o wszystkich, którzy pragną oderwać się na chwilkę od monotonii dnia codziennego. Szybkie tempo życia i codzienny stres towarzyszący nam na każdym kroku negatywnie odbija się na kondycji naszego organizmu i na naszym zdrowiu. Szeroki zakres usług w Afryka Day Spa Łomianki pozwala skorzystać z programów, zabiegów i rytuałów SPA mających na celu zmniejszenie stresu, poprawę stanu skóry oraz kondycji fizycznej i psychicznej, pomoc w walce z różnymi problemami, z nadwagą, z celulitem. Proponujemy szereg zabiegów i urządzeń najnowszej technologi dermokosmetycznej: infuzje tlenową, karboksyterapię, najnowocześniejszy laser diodowy do bezbolesnego i trwałego usuwania owłosienia, fale radiowe. Pobyt w naszym SPA to niezapomniane chwile, stymulujące do odnowy, pełnego wyciszenia, relaksu i odpoczynku. Dzięki naszym zabiegom SPA każdy nabierze sił na wiele dni. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Od niedawna uruchomiliśmy dla Państwa Instytut Zdrowego Włosa by Afryka Dy Spa. Nasi specjaliści dermotrycholodzy zapraszają na konsultacje i badanie skóry głowy mikrokamerą. Potrafimy pomóc w takich problemach jak: wypadanie włosów o różnej etiopatogenezie, wypadanie androgenowe, nadmierne przetłuszczanie skóry głowy, łupież suchy i mokry, łojotokowe zapalenie skóry głowy, łagodzimy stany zapalne i łuszczycowe. Wykonujemy również zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze dla włosów i skóry głowy. Pracujemy na produktach hiszpańskiej marki dermokosmetycznej Kapyderm.

Pracujemy na kosmetykach wiodących producentów:
  • Monduniq
  • Peel Mission
  • Mesoestetic
  • Venom
  • Oenanthe
  • EstGen

Instytut Zdrowego Włosa pracuje na produktach hiszpańskiej marki dermokosmetycznej Kapyderm.

Serdecznie zapraszamy.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno