Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Marki, mazowieckie. AUTO TEST Przygoński Sp. z o.o. Autoryzowany Serwis Dealer Mitsubishi Suzuki SsangYong - Baza firm Business Navigator
adres:
aleja Piłsudskiego 273
05-261 Marki
województwo: mazowieckie
powiat: wołomiński
NIP: 1251649566
rok założenia: 1991
telefony:
tel. (22) 781 18 80
tel. (22) 781 18 85
branże:
  • Salony samochodowe
  • Warsztaty samochodowe, autoryzowane serwisy
  • Części samochodowe
  • Sklepy i hurtownie motoryzacyjne
  • Blacharstwo, lakiernictwo pojazdowe
ssangyong korandoAUTO TEST Przygoński Sp. z o.o. Autoryzowany Serwis Dealer Mitsubishi Suzuki SsangYong - zdjęcie-11360ssangyong rextonsuzuki vitarassangyong xlvsuzuki baleno
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma Auto Test jest autoryzowaną stacją dealerską aut marek - Suzuki i SsangYong. Na rynku motoryzacyjnym działamy od ponad 20 lat, początkowo jako warsztat samochodowy, od 1991 roku jako autoryzowana stacja dealerska marki Mitsubishi, a od 2005 roku także Suzuki. Zajmujemy się sprzedażą nowych samochodów marek Suzuki i SsangYong, oryginalnych akcesoriów i części zamiennych. Na bazie własnego wieloletniego doświadczenia oferujemy także profesjonalną obsługę serwisową Mitsubishi, Suzuki i SsangYong, realizując okresowe przeglądy samochodów, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

W Auto Test zapewniamy także kompleksową, profesjonalną obsługę w zakresie finansowania zakupu samochodów oraz ubezpieczenia. Decydując się na nasze usługi i produkty wyjadą Państwo z salonu zarejestrowanym i ubezpieczonym samochodem. Zajmiemy się koordynacją: zakupu samochodu, usług finansowania, ubezpieczenia i likwidacji ewentualnych szkód komunikacyjnych. Mogą liczyć Państwo na nasze doświadczenie i profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z największymi partnerami finansowymi i ubezpieczeniowymi w Polsce.

Oferta Auto Test nie kończy się na odebraniu nowo zakupionego samochodu. Jeśli nadejdzie czas wznowienia polisy przypomnimy Państwu o konieczności podpisania nowej umowy.

Oferta:
- samochody nowe suzuki,
- samochody nowe ssangyong,
- samochody używane,
- serwis mitsubishi, suzuki, ssangyong,
- części i akcesoria,
- usługi finansowe: kredyty, leasingi, ubezpieczenia,
- całodobowa pomoc drogowa.

Zapraszamy do naszego salonu!
Zespół Auto-Test
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno