Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Samochody dostawcze Toruń, kujawsko-pomorskie. Truck Gigant Sp. z o.o. - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Włocławska 179-191
87-100 Toruń
województwo: kujawsko-pomorskie
powiat: Toruń
NIP: 9562077426
telefony:
tel. (56) 610 84 11
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
TRUCK GIGANT
...to GIGANT wśród ciężarówek


Firma Truck Gigant z Torunia, na rynku polskim funkcjonuje od 2002 r. Specjalizuje się w sprzedaży używanych ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych, przyczep i naczep, a od niedawna – również w sprzedaży maszyn budowlanych i wynajmie długoterminowym zestawów transportowych.

Truck Gigant sprowadza pojazdy i maszyny głównie z Niemiec i Holandii. Handlowcy firmy Truck Gigant odkupują również pojazdy bezpośrednio z zachodnich firm transportowych, co przekłada się na możliwość zaoferowania klientom środków transportu po bardzo konkurencyjnych cenach. Truck Gigant na stałe współpracuje z zachodnimi firmami leasingowymi, od których odkupowane są pojazdy poleasingowe.

Nowe naczepy do transportu ładunków ponadgabarytowych w ofercie Truck Gigant pochodzą bezpośrednio od producenta, firmy Broshuis B.V. z Holandii. Oferowane naczepy to: niskopodwoziówki wszystkich typów, platformy, obniżonym łożem rozciągane pojedynczo, podwójnie i potrójnie oraz podkontenerowe i specjalne. Firma Truck Gigant oferuje także używane naczepy każdego rodzaju np. pojazdy z opończą, kurtynówki, podkontenerówki, niskopodwoziówki oraz chłodnie (szeroka gama producentów).

Pojazdy ciężarowe sprzedawane przez Truck Gigant to przede wszystkim ciągniki siodłowe. W związku z ożywieniem w branży budownictwa drogowego, w ofercie są liczne wywrotki. Samochody sprzedawane przez Truck Gigant to przede wszystkim MAN-y. W dużej mierze wynika to z faktu, iż siostrzana firma – Nord Truck – jest autoryzowanym serwisem pojazdów tej niemieckiej marki.

Maszyny budowlane są w ofercie firmy od połowy 2006r. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy sprzedaży nowych właścicieli znalazło 30 maszyn, głównie koparek.

Od października 2006r. Truck Gigant posiada nowy punkt sprzedaży - w Gdańsku, przy trójmiejskiej obwodnicy. Ubiegły rok dla firmy był wyjątkowo dobry. Truck Gigant zanotował rekordową sprzedaż 480 samochodów oraz 160 naczep.

Ofertę Truck Gigant poszerzono również o flotę 30 pojazdów pod wynajem długoterminowy (minimum pół roku) – Truck Gigant Rental. Są to ciągniki siodłowe z naczepami oraz samochody ciężarowe z przyczepami. Planowana jest rozbudowa floty do 100 pojazdów, w tym także fabrycznie nowe.

Firma Truck Gigant Transport świadczy usługi transportowe pojazdów użytkowych i maszyn budowlanych. Oferuje holowanie powypadkowe 24h, transport krajowy i międzynarodowy oraz przewozy nienormatywne.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno