adres:
osiedle Oświecenia 55/63
31-636 Kraków - Nowa-Huta
województwo: małopolskie
powiat: Kraków
NIP: 6821145056
rok założenia: 2000
telefony:
kom. 501 334 403
branże:
HOT-BOX - zdjęcie-33721HOT-BOX - zdjęcie-33722HOT-BOX - zdjęcie-33723HOT-BOX - zdjęcie-33724HOT-BOX - zdjęcie-33725HOT-BOX - zdjęcie-33726
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Nasza działalność to głównie szeroki obszar Odnowy Biologicznej, czyli wszystko co kryje się pod hasłem Wellness & SPA a dodatkowo od 2012 roku działamy również w obszarze rehabilitacji i sprzętu medycznego.

Oferta naszej firmy obejmuje : wykonywanie obiektów SPA i basenów, budowę saun, łaźni parowych pod wymiar wraz z całą infrastrukturą, sprzedaż urządzeń i automatyki SPA, sprzedaż wanien z hydromasażem. Jesteśmy też dystrybutorem niemieckiego producenta firmy BOCKELT w dziedzinie urządzeń medycznych VELUS JET Medical do suchego hydromasażu.

Prowadzimy również serwis pogwarancyjny urządzeń SPA (pieców do saun, sterowników, generatorów pary i pozostałych urządzeń z naszej oferty). Sprzedajemy materiały do budowy saun, aromaty do saun i łaźni parowych , oraz środki do ich dezynfekcji. W naszej ofercie znajduje się również hiszpańska mozaika szklana Reviglass w bardzo szerokiej gamie wzorów.

Realizujemy budowy w obiektach hotelowych, klubach sportowych oraz centrach SPA. Wiele inwestycji wykonaliśmy również dla prywatnych inwestorów. Specjalizujemy się w budowie na wymiar: saun fińskich, kabin na podczerwień, łaźni parowych, stref natrysków w obiektach publicznych jak i domach prywatnych. Na potrzeby naszych klientów opracowaliśmy specjalną ofertę tzw. miniSPA, którą kierujemy do obiektów mających niewielką powierzchnię pod tego typu inwestycje.

Nasza pełna oferta:
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno