adres:
ul. Sikorskiego 19/u14
10-088 Olsztyn
województwo: warmińsko-mazurskie
powiat: Olsztyn
NIP: 7393159036
telefony:
kom. 882 040 050
kom. 604 113 541
branże:
  • Sauny
  • Woda - uzdatnianie, badanie
Horn S.c. Joanna Subatowicz-Zybert, Piotr Zybert - zdjęcie-66528Horn S.c. Joanna Subatowicz-Zybert, Piotr Zybert - zdjęcie-66527Horn S.c. Joanna Subatowicz-Zybert, Piotr Zybert - zdjęcie-66525Horn S.c. Joanna Subatowicz-Zybert, Piotr Zybert - zdjęcie-66526Horn S.c. Joanna Subatowicz-Zybert, Piotr Zybert - zdjęcie-66523Horn S.c. Joanna Subatowicz-Zybert, Piotr Zybert - zdjęcie-66524
opis działalności:
Nasza oferta:


Firma HORN jest wyłącznym dystrybutorem saun marki AROMASAUNA. Działamy na polskim rynku już od 15 lat. Zajmujemy się budową saun, kabin infrared i łaźni parowych w obiektach prywatnych oraz użyteczności publicznej.

Cieszymy się uznaniem i zaufaniem klientów, wypracowanym solidnością i dokładnością wykonanych zleceń. Nasi pracownicy to profesjonaliści z dużym doświadczeniem zawodowym. Posiadamy wysokiej klasy zaplecze techniczne, pozwalające na realizację najbardziej złożonych projektów.

 

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń i systemów znajdujących się w naszej ofercie. Zapewniamy stałe dostawy środków dezynfekujących, czyszczących, konserwujących i materiałów eksploatacyjnych do naszych saun, basenów i łaźni. Chętnie służymy specjalistycznymi poradami z zakresu eksploatacji naszych urządzeń.

 

Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i zachęci do bliższego poznania naszych produktów. Będzie nam szczególnie przyjemnie, jeśli będziemy mogli przy Państwa udziale zrealizować projekty waszych marzeń.

Zapraszamy do współpracy.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno