Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Balustrady ze stali nierdzewnej Olsztyn, warmińsko-mazurskie. Hetomag S.c. - Baza firm Business Navigator
adres:
aleja Gen.Władysława Sikorskiego 2f
10-088 Olsztyn
województwo: warmińsko-mazurskie
powiat: Olsztyn
NIP: 7391009315
telefony:
kom. 512 397 319
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno

Balustrady, poręcze, barierki

Poręcze, balustrady i barierki - branża obejmuje produkcję, projektowanie, instalację i konserwację różnych elementów architektonicznych oraz konstrukcyjnych, które zapewniają bezpieczeństwo i estetykę w różnych miejscach, w tym w budynkach, na schodach, balkonach, tarasach i innych przestrzeniach. Produkty wykonuje się z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, aluminium, drewno, szkło czy tworzywa sztuczne. Firmy specjalizujące się w poręczach, balustradach i barierkach oferują usługi instalacji, które obejmują montaż elementów na miejscu zgodnie z projektami i normami bezpieczeństwa. Po zainstalowaniu, elementy te wymagają regularnej konserwacji i ewentualnych napraw. Firmy w tej branży często oferują usługi serwisowe w celu utrzymania produktów w dobrym stanie przez długi okres czasu.

Bramy, systemy bramowe

Branża bram i systemów bramowych zajmuje się projektowaniem, produkcją, instalacją i obsługą różnorodnych rodzajów bram oraz systemów z nimi związanych. Firmy z branży produkują różnego rodzaju bramy, takie jak bramy garażowe, bramy przemysłowe, bramy wjazdowe, bramy przesuwne, bramy uchylne czy bramy segmentowe. Produkowane są one z różnych materiałów, w tym metalu, aluminium, drewna czy tworzyw sztucznych. Wiele firm zajmuje się także montażem i instalacją bram, zarówno u klientów indywidualnych, jak i w zakładach przemysłowych czy obiektach publicznych. Montaż obejmuje nie tylko samą bramę, ale także związane z nią systemy napędowe, automatykę czy elementy zabezpieczające. Specjalizowane firmy w branży bram dostarczają napędy do bram, które umożliwiają automatyczne otwieranie i zamykanie bram za pomocą pilota, panelu sterowania czy innych systemów automatyki. Branża ta oferuje różnorodne systemy sterowania do bram, które mogą obejmować zarówno prostą obsługę pilotem, jak i bardziej zaawansowane systemy integrujące bramy z systemami alarmowymi czy systemami kontroli dostępu. Po zainstalowaniu bramy, firmy zajmujące się systemami bramowymi oferują usługi serwisowe i konserwacyjne, obejmujące regularne przeglądy, naprawy, wymianę uszkodzonych części oraz aktualizacje oprogramowania. Branża ta dostarcza także rozwiązania dla sektora przemysłowego i handlowego, oferując bramy segmentowe, bramy przemysłowe, bramy skrzydłowe czy bramy szybkobieżne dostosowane do specyfiki działalności tych przedsiębiorstw. Wraz z rozwojem technologii, branża bram wprowadza coraz bardziej zaawansowane rozwiązania, takie jak bramy inteligentne, wyposażone w systemy rozpoznawania twarzy, czytniki kart, czy systemy integracji z platformami smart home.