adres:
ul. Leszczynowa 7a
05-090 Janki
województwo: mazowieckie
powiat: pruszkowski
NIP: 9510065871
rok założenia: 1986
telefony:
tel. (22) 212 80 84
fax (22) 203 48 75
kom. 501 136 850
kom. 502 574 977
branże:
Doniczki Finezja z wkładem (gładkie, rattan, dłuto). Dostępne w różnych wielkościach i kolorach.Doniczki Lilia z wkładem. Dostępne w różnych wielkościach i kolorach.Kwietniki Werbena z wkładem (gładkie, rattan). Dostępne w różnych kolorach.Doniczki Juka z wkładem (gładkie, rattan, dłuto). Dostępne w różnych wielkościach i kolorach.Doniczki do storczyka (podwójne). Dostępne w różnych kolorach.Doniczki Magnolia. Dostępne w różnych wielkościach i kolorach.
opis działalności:
Agencja Handlowo Produkcyjno Usługowa MARKUS 

Prowadzimy działalność od wielu lat mając na uwadze zadowolenie klientów, którzy będą mile wspominać kontakt z naszymi przedstawicielami. 
Działamy na lokalnym rynku od 1986 roku stale rozwijając zakres swojej działalności. Głównym obszarem naszych działań jest sprzedaż hurtowo-detaliczna artykułów dekoracyjnych do kwiatów, w tym w szczególności donic i doniczek z tworzyw sztucznych.

Dzięki różnym wielkościom, nowoczesnym kształtom i modnym kolorom przygotowaliśmy ofertę naszego sklepu internetowego www.markus-sklep.celtur.com dla każdego ogrodu, tarasu i wnętrza.

Główne kategorie sklepu:
Towary w sklepie internetowym nie pokazują pełnej naszej oferty lecz wybrane produkty o najwyższej jakości, które śmiało polecamy Państwa uwadze.

Pełny asortyment jest do Państwa dyspozycji w naszej hurtowni znajdującej się w dogodnej lokalizacji na ul. Leszczynowa 7a, 05-090 Janki (w Warszawie niedaleko IKEA) - zobacz na mapie.
Sprowadzamy towary bezpośrednio od producentów z terenu całego kraju oraz z zagranicy. 
Są to zarówno wyroby lokalne jak i znanych światowych marek, m.in. ELHO.
W przypadku nie znalezienia poszukiwanego towaru prosimy o kontakt. Nasi przedstawiciele handlowi sprawdzą czy istnieje możliwość zamówienia poszukiwanego przez Państwa artykułu. 
Od 2005 roku utworzyliśmy nowy niezależny dział wzbogacając naszą ofertę o produkty medycyny naturalnej. W naszej pełnej ofercie znajdą Państwo:  produkty chińskiej medycyny - plastry oczyszczające organizm Detox Premium oraz Gold Detox Premium oraz kosmetyki naturalne, suplementy, urządzenia zdrowotne.
Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości, całkowicie naturalne, sprawdzone, legalne oraz zawierają atesty i certyfikaty. www.naszezdrowie.bazarek.pl

Główne kategorie sklepu:
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

AHPU MARKUS S.c.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno