adres:
ul. Ożarowska 40/42 bud.f Duchnice
05-850 Ożarów Mazowiecki
województwo: mazowieckie
powiat: warszawski zachodni
NIP: 8943052641
rok założenia: 1951
telefony:
tel. (22) 733 75 00
kom. 695 263 535
opis działalności:
PNOS W OŻAROWIE MAZOWIECKIM S.A. to największa firma nasienno-hodowlana w Polsce, znana i ceniona na krajowych i zagranicznych rynkach ogrodniczych od ponad 60 lat.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiedziemy prym na rynku amatorskim oferując najwyższej jakości nasiona warzyw, kwiatów i ziół. Przy współpracy z czeską firmą Moravoseed wkroczyliśmy również na profesjonalny rynek nasion warzyw, sprzedając je w większym garmażu producentom wielkotowarowym. W swojej ofercie posiadamy około 0,5 tys. odmian warzyw (w 65 gatunkach) i ok. 0,5 tys. odmian kwiatów (300 gatunków). Dowodem uznania wysokiej jakości naszych nasion i odmian są liczne nagrody, medale i wyróżnienia otrzymywane na Międzynarodowych Targach Rolniczych Polagra-Farm w Poznaniu. Jesteśmy także liderem na rynku polskim w sprzedaży cebulek kwiatowych do nasadzeń jesiennych i wiosennych.

 

Dbając o pozostawanie w czołówce szybko rozwijającego się rynku ogrodniczego i wychodzenie naprzeciw jego zapotrzebowaniom, rozszerzyliśmy naszą ofertę o nowe produkty m.in. nasiona traw, nasiona roślin rolnych, materiał szkółkarski owocowy i ozdobny, krzewy róż, narzędzia ogrodnicze, akcesoria wodne, elementy bambusowe, nawozy mineralne i organiczne, ziemie, podłoża oraz korę, a także maszyny do przetwarzania płodów rolnych. Naszym najnowszym produktem jest pokarm dla ptaków dziko żyjących, cieszący się dużym uznaniem partnerów handlowych z zagranicy.

Działamy na terenie całego kraju za pośrednictwem partnerów handlowych, własnych hurtowni (Ożarów Mazowiecki, Lublin, Rzeszów), firmowych centrów ogrodniczych (Warszawa, Ożarów Mazowiecki, Katowice, Lublin, Rzeszów), a także sklepu internetowego www.epnos.pl

 

Naszą dewizą jest docieranie do jak najszerszego kręgu odbiorców - właścicieli działek, ogrodów przydomowych, producentów wielkotowarowych, wszystkich miłośników pięknej przyrody i zdrowego trybu życia.

 

STARAMY SIĘ, ABY ZNAK FIRMOWY BYŁ ZAWSZE SYMBOLEM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

 

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno