adres:
ul. Braci Mieroszewskich 2a
41-219 Sosnowiec
województwo: śląskie
powiat: Sosnowiec
NIP: 6292145210
rok założenia: 2002
telefony:
tel. (32) 626 61 00
Salonik Zoologiczny TORRO - zdjęcie-162516Salonik Zoologiczny TORRO - zdjęcie-162517Salonik Zoologiczny TORRO - zdjęcie-162518Salonik Zoologiczny TORRO - zdjęcie-162519Salonik Zoologiczny TORRO - zdjęcie-162520Salonik Zoologiczny TORRO - zdjęcie-162521
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Sklep Zoologiczny "Torro" istnieje na rynku zoologicznym od grudnia 2002 roku. Od tego czasu firma cały czas się rozwija i proponuje konsumentom nowe produkty, które spełnią wszystkie ich wymagania. Nasze doświadczenie i dobra współpraca z dystrybutorami sprawiła, że możemy zaoferować Naszym Klientom szeroki asortyment artykułów zoologicznych w dobrych cenach. Dlatego postanowiliśmy dotrzeć do szerszej ilości klientów poprzez Internet.

Sklep zoologiczny online umożliwia szybkie i wygodne zamówienie wszystkich potrzebnych artykułów czy sprawdzenie aktualnych promocji bez wychodzenia z domu. Konsumenci mogą również zakupić towary na raty.

W naszej pracy duży nacisk kładziemy na wysoką jakość obsługi klienta i terminowość wysyłek. Zamówienie złożone w sklepie zoologicznym można również odebrać w jednym z oddziałów firmy po wcześniejszym umówieniu się na konkretny termin.

Nasz sklep zoologiczny można odwiedzić również osobiście – posiadamy cztery sklepy stacjonarne – trzy oddziały w Sosnowcu, jeden w Dąbrowie Górniczej. Adresy znajdziecie Państwo w zakładce Sklepy stacjonarne.

Pracownicy sklepu chętnie doradzą, udzielą dodatkowych informacji na temat oferowanego asortymentu. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i fachową pomoc w dobraniu odpowiednich produktów dla swojego pupila. Zapraszamy!

Internetowy sklep zoologiczny - oferta

Firma dba o klientów oraz ich pupili i oferuje im dobrze zbilansowane produkty żywnościowe najwyższej jakości. Karmy i przysmaki z pewnością spełnią wymagania nawet najbardziej wybrednych zwierząt. Wszystkie artykuły sprzedawane w zoologicznym sklepie internetowym są dokładnie opisane, wraz z podanym szczegółowym składem. W asortymencie znajdują się również zabawki, klatki, środki do pielęgnacji, produkty potrzebne do wyścielenia klatek, legowisk.

Obecnie nasz sklep oferuje produkty dla właścicieli:
  • fretek,
  • kotów,
  • psów,
  • gryzoni,
  • ptaków (papugi, kanarki),
  • rybek słodko i słonowodnych,
  • płazów i gadów,
  • owadów.

Ciągle poszerzamy asortyment o nowe produkty oraz poszukujemy renomowanych dostawców.

Realizacja każdego zamówienia jest szybka. Paczki są wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku chęci domówienia kolejnych produktów do złożonego już zamówienia można to zrobić przed wysłaniem towaru. Wystarczy skontaktować się telefonicznie z obsługą. Warto zaznaczyć, że zwroty w terminie 14 dni są dostępne tylko dla sklepu internetowego. Sklep stacjonarny nie przyjmuje takich zwrotów. Zoologiczny sklep stacjonarny oferuje wymianę towaru na inny w tej samej kwocie, pod warunkiem, że towar jest nieużywany. Wymiana jest możliwa do 3 dni roboczych od zakupu.

Cenimy opinie klientów i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące produktów, jakości obsługi czy organizacji sprzedaży poprzez stronę internetową lub stacjonarnie. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu zoologicznego.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno