adres:
ul. Słowiańska 32a
11-500 Giżycko
województwo: warmińsko-mazurskie
powiat: giżycki
NIP: 8450004367
rok założenia: 1990
telefony:
tel. (87) 428 32 71
fax (87) 428 40 91
tel. (87) 428 30 87 Produkcja karmelków
Zakład Produkcyjno-Handlowy MARK Producent Sękaczy - zdjęcie-36331Zakład Produkcyjno-Handlowy MARK Producent Sękaczy - zdjęcie-36332Zakład Produkcyjno-Handlowy MARK Producent Sękaczy - zdjęcie-36333Zakład Produkcyjno-Handlowy MARK Producent Sękaczy - zdjęcie-36334Zakład Produkcyjno-Handlowy MARK Producent Sękaczy - zdjęcie-36335Zakład Produkcyjno-Handlowy MARK Producent Sękaczy - zdjęcie-36336
opis działalności:

Zakład Produkcyjno-Handlowy MARK Producent Sękaczy działa od roku 1990.  W roku tym zaczelismy produkcję sękaczy według tradycyjnej receptury. Przez te wszystkie lata, z roku na rok modernizowaliśmy i udoskonalaliśmy nasz zakład, dzięki czemu mogliśmy nawiązać współpracę z sieciami hipermarketów w Polsce. Posiadamy wdrożony system jakości HACCP i higieny żywności.  Cieszy nas to, że sięgając do tradycji,wyrób nasz utożsamiany jest z regionem, a wykwintny smak sękacza kojarzy się z pięknymi Mazurami, a przede wszystkim z miejscem jego produkcji – Giżyckiem.

Sękacz Mazurski został wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Jest członkiem Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego, które to jest znakiem potwierdzającym jakość tradycyjną i innowacyjną żywność, która promuje tradycje regionu. Również otrzymanie certyfikatu Doceń Polskie oraz Najlepsze w Polsce świadczą o podtrzymaniu smaku, tradycji.

Sękacz i jego krótka historia.. Asortyment

Sklep ( wybierz rozmiar sękacza) .Produkcja sękacza w szerokiej gamie wagowej od 0,20 kg do 10 kg, oraz wielu smakach od sękacza tradycyjnego po sękacze w polewach czekoladowych i posypkach np. orzechowych.

 

Przedsiębiorstwo nasze, specjalizuje się w produkcji wyrobów cukierniczych, takich jak karmelki, landryny oraz bakalie w karmelu.

Firma nasza jest młodym podmiotem, nie znaczy to jednak, że nie posiadamy doświadczenia w produkcji cukierków. Produkcję naszych wyrobów opieramy na doświadczeniu kardy Mazurskiej Wytwórni Cukierków „ Anna”, która to od blisko trzech dekad produkowała wyroby cukiernicze. Wytwórnia ta od początku swojej działalności związana była z Giżyckiem – stolica Mazur.

 

Karmelki

Bakalie

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno