adres:
Złotniki 18a
59-223 Krotoszyce
województwo: dolnośląskie
powiat: legnicki
NIP: 6912148936
rok założenia: 2009
telefony:
kom. 663 736 363
tel. (76) 745 44 14
branże:
HS TECHNIK Przemysław Hutny - zdjęcie-44028HS TECHNIK Przemysław Hutny - zdjęcie-44024HS TECHNIK Przemysław Hutny - zdjęcie-44023HS TECHNIK Przemysław Hutny - zdjęcie-44027HS TECHNIK Przemysław Hutny - zdjęcie-44025HS TECHNIK Przemysław Hutny - zdjęcie-44026
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma HS TECHNIK powstała w 2009 roku. Jesteśmy nową i dynamicznie rozwijającą się firmą, której głównym celem jest kompleksowa obsługa zakładów produkcyjnych w zakresie dostaw elementów złącznych. Od początku naszej działalności przyświecała nam zasada dążenia do sukcesu i budowania naszej firmy na fundamentach najwyższych standardów etycznych. Wierzymy, że tylko szczerość, uczciwość i wzajemny szacunek w relacjach z naszymi klientami i partnerami biznesowymi pozwoli nam osiągnąć wyznaczone cele.

W pierwszych miesiącach naszej pracy skupiliśmy się na nawiązaniu relacji biznesowych z dostawcami najwyższej jakości produktów stanowiący filary naszej działalności tj. elementów wciskanych osadzanych w cienkich blachach (self clinching fasteners) i elementów zgrzewanych – przyspawanych (weld fasteners).
 
Kolejnym etapem rozwoju było zwiększenie oferowanego przez nas asortymentu o następujące grupy produktowe:
 • nitonakrętki
 • nity zrywalne - ze stali nierdzewnej, ocynkowanej z aluminium
 • nity zaklepywane
 • nakrętki klatkowe, zapinki, klipsy, śruby zatrzaskowe i wiele innych
 • elementy do kompozytów,
 • zamki, zawiasy PINET zatrzaskowe i z mocowaniem teleskopowym
 • narzędzia i materiały ścierne LUKAS polerskie, diamentowe, frezy i narzędzia grawerskie

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy do katalogu naszych produktów również narzędzia ułatwiające montaż dystrybuowanych przez nas elementów. Dzięki temu znajdziecie Państwo u nas:
 • prasy do montażu elementów wciskanych
 • zgrzewarki do elementów zgrzewanych - pistolety do zgrzewania czy automatyczne podajniki do bolców
 • ręczne nitownice do nitonakrętek przeznaczone do obsługi dwoma rękami, ale też pneumatyczne nitownice do nikonakrętek
 • ręczne nitownice do nitów zrywalnych przeznaczone do obsługi jedną ręką, ale posiadamy w ofercie modele, które obsługuje sie dwoma rękoma oraz pneumatyczne nitownice do nitów zrywalnych

Firma HS TECHNIK to nowa działalność, która nie ma jeszcze ugruntowanej pozycji na rynku dlatego też musimy starać się wielokrotnie bardziej aby zasłużyć na zaufanie naszych klientów. Budujemy naszą wiarygodność poprzez przejęcie pełnej odpowiedzialności za jakość i niezawodność naszych produktów markując je naszym znakiem firmowym. Bazując na sprawdzonej jakości towarów od wiodących producentów i dystrybutorów nie zapominamy o własnej kontroli jakości. Każda dostawa sprawdzana jest pod kątem ilościowym jak również zgodności z specyfikacją techniczną producenta. Dbałość o zminimalizowanie ilości błędów i pomyłek to jeden z priorytetów naszej firmy.

HS TECHNIK obsługuje klientów na terenie całej Polski.
Większość dostaw realizowana jest za pośrednictwem firm spedycyjnych i dostarczana z naszego magazynu w Legnicy w przeciągu 24h od daty wysyłki. Za pomocą serwisów udostępnianych przez spedytorów możecie Państwo śledzić przesyłkę i sprawdzić jej status. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów realizujemy również dostawy w systemach VMI i KANBAN.
 
Mamy nadzieję, że powyższe informacje pomogą przybliżyć Państwu naszą działalność. Prosimy przyjąć nasze serdeczne zaproszenie do zapoznania się z naszą firmą. Liczymy też na to, że nawiązana relacja zaowocuje przyjemną i wzajemnie korzystną współpracą.
 
Informujemy jednocześnie, że jesteśmy do Państwa dyspozycji, gotowi wyjaśnić wszelkie wątpliwości i udzielić odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.
 
Z poważaniem,
HS TECHNIK
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno