adres:
ul. Sienna 45
80-605 Gdańsk
województwo: pomorskie
powiat: Gdańsk
NIP: 5832828456
rok założenia: 2003
telefony:
kom. 781 962 746
tel. (58) 320 56 00
fax (58) 320 56 01
branże:
Conrad C133 Viatoris 40mBellkara | 28MMalcolm Miller | 45MLunar C115 | 35MIntuition | 24MTalisman | 19M
opis działalności:
Stocznia Conrad posiada wieloletnie doświadczenie w budowie luksusowych jachtów oraz specjalistycznych statków komercyjnych o długości od 20 do 100 metrów. Znajdujemy się w Gdańsku, jednym z najbardziej historycznych miast stoczniowych nie tylko w Polsce ale i w Europie.
Właścicielem stoczni jest grupa osób prywatnych, w której niebawem już trzecie pokolenie zacznie kontynuować budowę statków i jachtów.
Nasza stocznia zatrudnia ponad 400 najlepszych specjalistów w dziedzinie budownictwa okrętowego, inżynierii, nowoczesnej budowy jachtów, a także i tradycyjnego rzemiosła szkutniczego.

Nasz zespół jachtowy, czyli spółka Conrad S.A., od 2005 roku z dumą zrealizował szeroką gamę jedynych w swoim rodzaju jachtów motorowych i żaglowych, które zdobywały laury i uznanie na najbardziej prestiżowych wystawach jachtowych na świecie.

Różnorodność tych projektów, poczynając od ich wielkości, rodzaju napędu, stylu czy wyposażenia technicznego, pozwoliły nam zdobyć bezcenne doświadczenie jakie na bieżąco wykorzystujemy przy kolejnych jednostkach.

W naszym portfolio jachtowym mamy zarówno szybkie jachty żaglowe, żaglowce szkoleniowe, wyjątkowo zaawansowane technicznie jachty motorowo-żaglowe, wypornościowe jachty motorowe, a także super szybkie jachty ślizgowe. Przy budowie naszych jachtów zatrudniamy najlepszych światowych projektantów i specjalistów w tej dziedzinie. Z naszym dorobkiem oraz posiadając własny zakład produkujący luksusowe meble i wnętrza jachtowe jesteśmy obecnie jednym z najlepszych adresów na jachtowej mapie Europy.

Ponad 25 lat działalności Marine Projects Ltd. to niezwykły dorobek i bezcenne doświadczenie zdobywane w budowie statków komercyjnych o długości do 100m, w tym tak specjalistycznych jak do przewozu skroplonego gazu ziemnego, czy statków do połowu i przewozu żywej ryby. Firma matka, Marine Projects Ltd., powstała w 1989 roku zaraz po zmianie ustrojowej i od tamtej pory specjalizuje się w okrętowych konstrukcjach stalowych, budowie i wyposażeniu pod klucz nadbudówek dla statków jak i kompleksowej produkcji całych statków różnej wielkości i przeznaczenia, a także sekcji i bloków dla największych statków na świecie. Stocznia posiada własne biuro konstrukcyjne składające się z ponad 25 inżynierów różnej specjalności, a także profesjonalne zaplecze techniczne umożliwiające pełen proces produkcyjny rozpoczynając od palenia blach, poprzez zbrojenia, prefabrykacje rurociągów, prace izolacyjne, malarskie, elektryczne, instalacyjne oraz wyposażeniowe, kończąc na wodowaniu i dostawie gotowej jednostki.

Do tego wszystkiego jesteśmy wielopokoleniową firmą rodzinną oferującą naszym Klientom wyjątkowe relacje osobiste, oparte na bezpośredniej komunikacji, przejrzystości i poufności. Z takim potencjałem jesteśmy gotowi na rozwój, nowe wyzwania i kolejne interesujące projekty.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno