adres:
ul. Cienista 14a
80-046 Gdańsk
województwo: pomorskie
powiat: Gdańsk
NIP: 5840301479
rok założenia: 1997
telefony:
tel. (58) 303 48 44
tel. (58) 322 50 14-15
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma „AHB” Service Sp. z o.o. działająca nieprzerwanie od 1989 roku, została zbudowana w oparciu o doświadczonych pracowników Stacji Serwisowej ZUT Zgoda Świętochłowice, w której prowadzono nadzór i obsługę silników wysokoprężnych Zgoda-Sulzer.

Obsłużyliśmy setki małych jednostek  i potężnych statków pasażerskich. Mamy doświadczenie we współpracy zarówno z armatorami jak i stoczniami budowlanymi i remontowymi.

Naszą siłą są nasi pracownicy. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie poparte systematycznymi szkoleniami sprawia, że w naszym przekonaniu dysponujemy najlepszą kadrą specjalistów. Jesteśmy pewni, że nie znajdziesz lepszego zespołu do wykonania Twojego zlecenia.

Świadczymy usługi na terenie Polski, Europy i reszty świata. Nie ogranicza nas ani ilość kilometrów ani mil morskich, a napraw dokonujemy zarówno w portach, stoczniach i podczas rejsów. Dzięki pełnej mobilności nasi klienci mogą spokojnie realizować swoje zadania podczas, których nasi specjaliści zajmują się przeprowadzaniem niezbędnych prac.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno