adres:
ul. Gołębia 79
85-309 Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie
powiat: Bydgoszcz
NIP: 9532326787
telefony:
tel./fax (52) 373 13 25
branże:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Agencja Wspierania Przedsiębiorczości NEX jest Generalnym Dystrybutorem w Polsce jednego z największych producentów zniczy i świec w Europie - Firmy AMIR.

AMIR Sp. z o.o. od 1993 r. zajmuje się produkcją świec dekoracyjnych i zniczy.

Nowe hale produkcyjne o pow. ponad 7 000 m2. wyposażone w najnowocześniejsze i niepowtażalne na skalę światową automaty na liniach produkcyjnych, zbiorniki na parafinę o pojemności 2 000 ton, magazyny wysokiego składowania o pow. 6 200 m2., nowoczesne laboratoria oraz doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, pozwalają uzyskać najwyższą jakość naszych produktów (o czym świadczą liczne certyfikaty i nagrody). Wspomniana jakość wyrobów oraz sprawna obsługa klientów, zapewniły nam bardzo silną pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym. Nasze produkty są znane i doceniane w takich krajach jak: Niemcy, Włochy, Szwajcaria, Dania, Finlandia, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Węgry, Słowacja, Czechy, Rumunia, Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia oraz w Rosji, gdzie mamy swoje biuro handlowe i duże magazyny.

W 2002 roku jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek znicze żelowe, wyróżniające się intensywnym światłem i dwukrotnie dłuższym czasem palenia od zwykłych zniczy.

Oferujemy szeroki asortyment świec żelowych, parafinowych, ogrodowych i zniczy.

Nasze świece są wykonywane ręcznie. Wyróżniają się starannością wykonania i unikalnym wzornictwem. Stanowią wymarzony prezent na każdą okazję. Zaspokoją najbardziej wyrafinowany gust.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również sztuczne kwiaty w szerokim asortymencie, które importujemy z Dalekiego Wschodu.

Zakres naszych usług obejmuje profesjonalne aranżacje kwiatowe pomieszczeń biurowych, gastronomicznych, handlowych i usługowych.

Będziemy zaszczyceni jeżeli dołączycie Państwo do grona naszych Klientów!

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno