adres:
ul. Karkonoska 108b Łomnica
58-508 Jelenia Góra
adres korespondencyjny:
skr.poczt.170
58-508 Jelenia Góra 14
województwo: dolnośląskie
powiat: jeleniogórski
NIP: 6111765068
rok założenia: 1998
telefony:
kom. 501 391 571
kom. 509 630 955
tel. (75) 752 28 36
tel./fax (75) 761 70 50
branże:
Szkolenia BHP - Usługi BHP, P.Poż., HACCP AU-SPIDER Jan Skoczylas - zdjęcie-150457Szkolenia BHP - Usługi BHP, P.Poż., HACCP AU-SPIDER Jan Skoczylas - zdjęcie-150458Szkolenia BHP - Usługi BHP, P.Poż., HACCP AU-SPIDER Jan Skoczylas - zdjęcie-150459Szkolenia BHP - Usługi BHP, P.Poż., HACCP AU-SPIDER Jan Skoczylas - zdjęcie-150460Szkolenia BHP - Usługi BHP, P.Poż., HACCP AU-SPIDER Jan Skoczylas - zdjęcie-150461Szkolenia BHP - Usługi BHP, P.Poż., HACCP AU-SPIDER Jan Skoczylas - zdjęcie-150462
opis działalności:
Szukacie obowiązkowego szkolenia BHP? Dobrze trafiliście. Zajmujemy się realizacją szkoleń bhp od 22 lat. Działamy w pełni profesjonalnie zgodnie z obowiązujący prawem oraz w trybie i formie dostosowanej do preferencji pracodawców. Mamy świadomość, iż czasy obecne nie pozwalają na pełna dyspozycyjność czasowa pracowników na spotkaniach instruktażowych czy seminariach realizowanych w formie stacjonarnej. Ten sam problem dotyczy pracodawców, którzy zaangażowani w problematykę utrzymania firmy, nie mają czasu na szkolenia kursowe czy wyjazdy. Można temu zaradzić realizując szkolenia w formie samokształcenia kierowanego. Ta forma jest często nazywana jako szkolenie bhp  on-line albo e-learningiem. Tak naprawdę to chodzi o to, że osoba szkolona musi otrzymać materiał szkoleniowy w oparciu, o który realizuje samodzielnie program i przystępuje do egzaminu końcowego. Egzamin to niezbędna konieczność. Nie ma potrzeby przeprowadzać go tak jak to jest często interpretowane przez zainteresowanych finansowo tą formą organizatorów, w postaci bezpośredniej obecności uczestnika na tym egzaminie. Obecna technika wizualizacji pozwala na werbalizm uczestnictwa poprzez wykorzystanie kanałów elektronicznych (Microsoft Teams, Skype) a jedynie organizator szkolenia bhp musi powołać komisje, która zweryfikuje wiedze uczestnika w sposób bezpośredni. Czasami, zatem wystarcza test papierowy lub werbalna rozmową przy pomocy elektronicznych kanałów dostępowych. Istotnym jest jedynie to, że szkolenie bhp musi zakończyć się egzaminem i jego wynik dopiero stanowi podstawę do wystawienia zaświadczenia końcowego.

Tak naprawdę złożenie podpisu czytelnego pod testem oraz np. lista uczestnictwa, albo w protokole egzaminacyjnym, już stanowi formalna podstawę do wystawienia zaświadczenia. Oczywiście nie może się to odbyć bez wcześniejszego umożliwienia uczestnikowi, przy samokształceniu kierowanym, przekazania materiałów szkoleniowych do stałego wykorzystywania.

Już wiecie, zatem jak działamy. Teraz tylko od was zależy czy zdecydujecie się nabyć kurs bhp lub inną usługę szkoleniową za naszym pośrednictwem i ją zrealizować, czy też będziecie szukać gdzieś indziej. Proszę jednak pamiętać, iż my działamy  jako podmiot oświatowy i nasze zaświadczenia nigdy nie mogą zostać zakwestionowane, ponieważ podlegamy weryfikacji merytorycznej i formalnej przez uprawnione organy nadzoru. Taki stan nie dotyczy natomiast zwykłych firm szkoleniowych, często jednoosobowych. Które dzisiaj są a jutro ich nie ma albo pojawiają się pod inna nazwą.

Realizujemy również różne usługi BHP oraz usługi p.poż.

Nie stanowi dla nas problemu przeprowadzenie wstępnego szkolenia bhp w formie instruktażu bhp.

Doskonalimy również pracodawców samodzielnie wykonujących zadania służby bhp, oraz realizujemy kurs wykładowcy bhp na szkoleniach i kursach.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno