adres:
ul. M. Konopnickiej 9/1
41-500 Chorzów
województwo: śląskie
powiat: Chorzów
NIP: 6271068295
telefony:
kom. 666 353 121
Fabryka Kreatywności - zdjęcie-153533Fabryka Kreatywności - zdjęcie-153529Fabryka Kreatywności - zdjęcie-153528Fabryka Kreatywności - zdjęcie-153530Fabryka Kreatywności - zdjęcie-153532Fabryka Kreatywności - zdjęcie-153531
opis działalności:
Studia podyplomowe - Arteterapia w edukacji i terapii,  Terapia zajęciowa, Coaching w zdrowiu i terapii trwają zapisy na studia:
  • Chorzów
  • Warszawa
  • Poznań

Fabryka Kreatywności
kreatywnie podchodzi do szkoleń.

Jeśli dla Ciebie ważny jest aktywny sposób uczenia się przez doświadczanie, szukasz nowych narzędzi do pracy, chcesz pomagać, wspierać w odkrywaniu potencjału, radzić sobie z emocjami zapraszamy na szkolenia i studia do Fabryki Kreatywności. 

Wyobraź sobie jak poznajesz swoje mocne strony, rozwijasz umiejętności, odkrywasz ukryte dotąd talenty i pasje. Na warsztatach i szkoleniach szybko przekonasz się, że potrafisz skutecznie komunikowaćsię z osobami w Twoim otoczeniu (w pracy, w domu, w firmie, u klienta), skutecznie planować swoje działania, panować nad stresem i osiagać swoje cele. Zdobędziesz nowe umiejętności i połaczysz je ze swoim doświadczeniem. Odkryjesz siebie na nowo!

Z naszych usług korzystają pracownicy firm i instytucji, urzędnicy, pracownicy administracji państwowej, służby mundurowe, a także nauczyciele, pedagodzy, terapeuci, psycholodzy, lekarze.
Prowadzimy szkolenia i studia podyplomowe dla nauczycieli, terapeutów, wychowawawców oraz szkolenia dla osób zarządzających, menadżerów średniego i wyższego szczebla.

Jeśli chciałbyś swoją wiedzę pogłębić i wzbogacić w większym stopniu zapraszamy na KURSY DOKSZTAŁCAJĄCE.

W obszarze naszych działań jest SZTUKA. To dziedzina, z któej korzystamy w szkoleniach dla firm, integracji zespołów, rozwoju osobistym, w przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu, w profilaktyce zdrowia psychicznegi i po prostu dla samej radości tworzenia.
Zapraszamy na wakacyjne plenery malarskie w malowniczych miejscowościach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, warsztaty artystyczne w lasach regionu Centuria (Ogrodzieniec), terapię lasem - warsztaty dla dorosłych oraz dla rodzin.
Realizujemy szkolenia integracyjno-wypoczynkowe dla firm.


Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: fabrykakreatywnosci.pl

Zapraszam również na facebooka: Fabryka Kreatywności oraz Arteterapia-Fabryka Kreatywności
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno