Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Szkolenia, kursy Gdańsk. Studium Szkolenia Służb Mundurowych w Gdańsku
adres:
ul. Wiosłowa 61
80-690 Gdańsk
województwo: pomorskie
powiat: Gdańsk
NIP: 5791391234
telefony:
kom. 606 728 677
tel./fax (58) 306 55 04
opis działalności:

Wyspa Sobieszewska posiada status wyspy ekologicznej i jest nadmorską dzielnicą Gdańska, usytuowaną w odległości 21 km od jego centrum (komunikacja ZTM) oraz bliskim sąsiedztwie Sopotu, Gdyni, Malborka. Na terenie wyspy znajdują się dwa rezerwaty przyrody (Ptasi Raj i Mewia Łacha), szlak turystyczny pieszy oraz rowerowy (24 km).

Ośrodek położony jest blisko sosnowego lasu, przez który (około 15-20 min) dojdą Państwo na szeroką, piaszczystą plażę. Niedaleko ośrodka (około 300 m) znajduję się przeprawa promowa na Mierzeję Wiślaną przez uchodzącą do morza rzekę Wisłę.

Certyfikowana szkoła z wieloletnimi tradycjami 


Zajęcia szkoleniowe, wyżywienie i zakwaterowanie odbywają się w nowym budynku szkoleniowym w Gdańsku ul. Wiosłowa 61 ( Wyspa Sobieszewska). W obiekcie znajdują się pokoje 2, 3 i 4 osobowe wyposażone w łazienki i telewizory, sala wykładowa wyposażona w sprzęt audio-wideo oraz sala do przeprowadzenia zajęć z taktyk i technik interwencji (mata o powierzchni 120 m.kw).

Szkolenie podstawowe realizowane jest na podstawie załącznika do Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 28 marca 2013 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szkolenia podstawowego strażników gminnych (miejskich). Zasady pobytu i kształcenia słuchaczy w studium oparte są na regulaminach i zasadach dyscypliny służbowej określonych dla funkcjonariuszy odbywających szkolenia w Policji. Słuchacze, na podstawie egzaminów wewnętrznych, podlegają bieżącej ocenie obejmującej stopień sprawdzenia przyswojonej wiedzy i opanowanych umiejętności.

Zgłoszenie na szkolenie większej ilości uczestników może podlegać negocjacji cenowej.


Całkowity koszt szkolenia specjalistycznego:
  • 2 dniowego wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem wynosi 400zł. od jednego uczestnika (200zł. bez wyżywienia i zakwaterowania.)
  • 1 dniowego wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem wynosi 200zł  (100zł. bez wyżywienia i zakwaterowania. - Istnieje możliwość zakupienia obiadu w cenie 15zł.)
 

Ośrodek Szkoleniowy STUDIUM Serdecznie zapraszamy w ferie letnie i zimowe oraz po sezonie grupy dzieci i młodzieży wraz z instruktorami na wypoczynek połączony ze zwiedzaniem oraz praktyczną nauką tańca, sztuk obronnych i walki.

Położony na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku pensjonat Studium oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizorem HD. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.


Pokoje w pensjonacie Studium są proste, ale eleganckie, a ich wnętrza urządzone zostały w ciepłych lub intensywnych kolorach. Każdy z nich wyposażony jest w czajnik elektryczny i lodówkę. Świetlica pensjonatu wyposażona jest w stół do tenisa stołowego itp.

Do dyspozycji naszych Gości:
  • pokoje 1,2,3,4-osobowe z łazienkami oraz telewizją cyfrową/telewizory LED, lodówką, czajnikiem
  • piętro dworku z osobnym wejściem i niewielkim trawnikiem zawiera 2 pokoje (2-4 osób), osobną łazienkę i osobne wc, przedpokój z tv led (satelitarna-cyfrowy polsat), stół, krzesła, lodówka, czajnik i piękny drewniany balkon, przedpokój z aneksem kuchennym
  • ogrodzony teren o powierzchni 2600 m2
  • duża wiata grillowa
  • plac zabaw dla dzieci
  • bezprzewodowy Internet w całym obiekcie
  • parking bezpłatny

Zakwaterowanie:

Do dyspozycji naszych gości mamy: stołówkę, jadalnię, świtlicę, pokoje jedno, dwu, trzy oraz cztero osobowe oraz plac zabaw,tenis stołowy, płatny bilard.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno