adres:
ul. Rosy 3
20-516 Lublin
województwo: lubelskie
powiat: Lublin
NIP: 9191160379
rok założenia: 2002
telefony:
kom. 791 960 912
kom. 502 234 425
ECCE HOMO XXI - zdjęcie-62125ECCE HOMO XXI - zdjęcie-62126ECCE HOMO XXI - zdjęcie-62127ECCE HOMO XXI - zdjęcie-62128ECCE HOMO XXI - zdjęcie-62129ECCE HOMO XXI - zdjęcie-62130
opis działalności:
Nasza firma od wielu lat zajmuje się szkoleniami dla firm, wykładami akademickimi, a także organizacją obozów dla dzieci i młodzieży, wydawaniem książek. Chcemy ułatwić dostęp do wiedzy w zakresie przyspieszonego uczenia się, wszechstronnego rozwoju osobistego, sprawności w myśleniu. Jesteśmy z Lublina, ale swoją ofertę kierujemy do Klienta z całego kraju, a także spoza Polski.

W ofercie:
  • TURNUSY
    • Wakacyjna szkoła treningu pamięci - powtarzane co roku, mające na celu zrzeszać osoby z całej Polski zainteresowane technikami szybszego i lepszego uczenia się, kreatywnego myślenia oraz szeroko rozumianego rozwoju osobistego.
    • Szkoła treningu pamięci w roku szkolnym/akademickim - Propozycja dla dorosłych i studentów. Trzydniowe turnusy mające na celu przekazanie podstawowych technik zapamiętywania i lepszego uczenia  się.  
  • SZKOLENIA

    • Od ponad 20 lat szkolimy ludzi w Polsce i na świecie z zakresu szybkiego uczenia się, zapamiętywania, kreatywnego myślenia i szeroko rozumianego rozwoju osobistego:
  • KURSY
Organizujemy w czasie ferii zimowych i letnich wakacji Wakacyjne Szkoły Treningu Pamięci, Twórczego Myślenia i Rozwoju. Są one przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych. Łączą umiejętność sprawnego wykorzystywania mózgu w procesach myślenia i uczenia się ze zdobywaniem wiedzy, rozwojem osobistym, samorealizacją.
Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno