Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Szkolenia Lublin, lubelskie. ELPRO Sp. z o.o. Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Stefczyka 32
20-151 Lublin
województwo: lubelskie
powiat: Lublin
NIP: 7122791590
rok założenia: 2003
telefony:
tel. (81) 740 65 06
fax (81) 740 65 08
branże:
AutodeskUprawnienia energetyczneF-GazyOcena energetycznaKosztorysowanieFotowoltaika i pompy ciepła
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
SZKOLENIA

Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą usługową działającą na polskim rynku od końca lat 90-tych, głównie w branży energetycznej, budowlanej i architektonicznej, przy czym w obecnej strukturze i formie prawnej od 2003 roku. Podstawowym profilem naszej działalności jest organizacja specjalistycznych szkoleń branżowych na terenie całego kraju. Świadczymy również usługi w zakresie projektowania urządzeń i instalacji elektroenergetycznych, opracowywania audytów energetycznych oraz kosztorysów budowlanych, a także  szeroko rozumianego doradztwa technicznego.

Dewizą Firmy jest podnoszenie poziomu tzw. "kultury technicznej" i wiedzy "formalno-prawnej" w energetyce i budownictwie. Jest to możliwe dzięki w pełni profesjonalnemu podejściu do podejmowanych działań i świadczonych usług. Firma zatrudnia wysokokwalifikowaną kadrę o odpowiednim, udokumentowanym posiadanymi dyplomami, uprawnieniami, certyfikatami oraz innymi zaświadczeniami przygotowaniu merytorycznym i doświadczeniu zawodowym.

ELPRO Sp. z o.o. od początku swojej działalności ściśle współpracuje zarówno z instytucjami naukowo-technicznymi jak i wiodącymi firmami z branży energetycznej i budowlanej. Ten aspekt działalności odgrywa szczególne znaczenie w przypadku prowadzonych szkoleń, ponieważ umożliwia właściwe osadzenie ich tematyki i zakresu w realiach gospodarczych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz zmieniającym się warunkom ekonomicznym, firma ELPRO nieustannie poszerza swoją ofertę szkoleniową o nowe propozycje kursów oraz nowe lokalizacje swoich oddziałów. Centrala Ośrodka mieści się w Lublinie, natomiast firma posiada zamiejscowy oddział w Warszawie. Posiadamy także 50 stałych punktów szkoleniowych, obejmujących swoim zasięgiem całą Polskę, w których realizujemy zarówno szkolenia komercyjne, jak również projekty szkoleniowe współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno