adres:
ul. Zeylanda 8/4
60-808 Poznań - Jeżyce
województwo: wielkopolskie
powiat: Poznań
rok założenia: 2009
telefony:
kom. 500 700 857
opis działalności:
Life Architect to projekt, którego celem jest pomaganie ludziom poznać siebie i żyć pełnią życia (w przeciwieństwie do szalonej pogoni za sukcesem). Realizujemy ten cel tworząc unikalne narzędzia edukacji, coachingu i rozwoju osobistego, oparte o najnowsze wyniki badań ludzkiego mózgu.

Nasza oferta obejmuje warsztaty, coaching i kursy online, jak również autorski, 30-dniowy program rozwoju osobistego Life Architect BOX.

Jesteśmy otwartą organizacją i stawiamy na bliskie relacje ze społecznością, która zbiera się wokół naszej firmy. Tworzymy dla ludzi przestrzeń, w której mogą zmieniać swoje życie razem, wzajemnie sobie pomagając. Jesteśmy zaangażowani w organizowanie cyklicznych spotkań w największych miastach Polski dla pasjonatów rozwoju osobistego MeetPRO. Aktywnie promujemy w Polsce świadomy rozwój osobisty jako nieodłączny element stylu życia każdego z nas.

Założycielem Life Architect jest Michał Pasterski - akredytowany coach, trener, wykładowca Coachingu na Collegium Da Vinci, autor najpopularniejszego w Polsce bloga o rozwoju osobistym (ponad 150 tysięcy czytelników miesięcznie).
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno