adres:
ul. Maksymiliana Jackowskiego 13/3
60-508 Poznań - Jeżyce
województwo: wielkopolskie
powiat: Poznań
NIP: 7811052595
rok założenia: 2009
telefony:
kom. 697 768 002
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
M&K MED jest firmą założoną w 2009 roku. Jej działalność odpowiada na potrzeby mieszkańców Poznania oraz okolic, wyróżnia ją przede wszystkim pełen profesjonalizm wynikający z wieloletniego doświadczenia i ambicji wszystkich członków zespołu. Oferta obejmuje między innymi:

  • prywatną karetkę,
  • kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy,
  • recertyfikację KPP.

Tym samym firma zapewnia transport medyczny, zabezpieczenie medyczne imprez, ale również organizuje szkolenia pierwszej pomocy dla klientów indywidualnych, firmowych, a także dzieci. Kurs jest skierowany do każdego, włączając osoby z uprawnieniami, np. ratowników i strażaków, kto co jakiś czas powinien odświeżyć wiedzę, żeby w codziennej pracy unikać rutyny lub złych nawyków.

Zespół doświadczonych specjalistów wie, że efektywny kurs KPP wymaga praktycznego podejścia. Dlatego zajęcia są przystosowane do realnych potrzeb. Cena organizacji profesjonalnego szkolenia nie jest wygórowana. Obecność ratowników medycznych na imprezach jest konieczna w przypadku wydarzeń dla minimum 1000 osób na świeżym powietrzu i dla nie mniej niż 300 osób w pomieszczeniu zamkniętym.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno